"Przysięga" odcinek 511. Narin jest w ciąży! Wielka radość w domu Kemala i bolesne chwile u Emira [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" odcinek 511. Narin i Kemal będą mieli dziecko! Państwo Tarhun będą przeszczęśliwi, w przeciwieństwie do Emira, który usłyszy bolesną prawdę od Feride. Czy będzie w stanie jej pomóc? Sprawdź, co się wydarzy w "Przysiędze" już w najbliższy wtorek.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 511. we wtorek, 2.11.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Kemal w 511. odcinku serialu "Przysięga" zaprasza rodzeństwo na kolację. Narin ukrywa przed mężem ważną wiadomość. W końcu jednak mu powie. -Będziemy mieć dziecko? Jesteś w ciąży? - zapyta Kemal, a usłyszy twierdzącą odpowiedź to radości nie będzie końca!

Tak mieszkają gwiazdy popularnych telenowel. Publikujemy zdjęciaZobacz więcej

Tymczasem Feride wybiera się na randkę, ale Emir nie chce jej wypuścić z domu. Umit niecierpliwi się czekając na narzeczoną. Więziona przez Emira Feride przyznaje w końcu ze smutkiem, że nie jest zakochana.

Czy odwoła ślub z Umitem?

W galerii znajdziesz kadry z 511. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Gökçe Bahadır kończy 40 lat! Urodą i talentem nie odbiega od młodszych koleżanek. Co o niej wiemy?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Życie za róże (gość)

    To nie jest jej narzeczony, on każe udawać jej, że są narzeczeństwem i później małżeństwem. Zastrasza ją, że jak nie będzie kłamać i udawać to zabije Emira i Yigita.

    01.11.2021 15:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×