"Przysięga" odcinek 514. Misterny plan Songul legł w gruzach! Już wiadomo, kto przejmie majątek Hikmeta [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" odcinek 514. Plan Songul nie wypali. Kobieta sądziła, że mąż przepisze na nią cały swój majątek, a ona już do końca życia będzie pławić się w luksusach. Tak się jednak nie stanie. Co postanowił Hikmet?

Multimedia

"Przysięga" odcinek 514. w piątek, 5.11.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

W 514. odcinku "Przysięgi" Feride zadręcza się z powodu tego, co się stało w restauracji. Uważa, że Umit nie zasłużył na to, jak go potraktowała. Mężczyzna postanawia dać jej wybór. Emir przypadkowo podsłuchuje ich rozmowę i jest zachwycony. Hikmet rozdziela majątek. Songul jest bardzo zawiedziona. Okazuje się, że dostanie tylko jeden apartament i samochód, a przecież liczyła, że odziedziczy sporą część majątku Hikmeta. Tymczasem reszta ma zostać przepisana - w równych częściach - jego bratu, siostrze oraz dwójce dzieci.

Tak mieszkają gwiazdy popularnych telenowel. Publikujemy zdjęciaZobacz więcej

Masal robi rodzicom niespodziankę. Feride prosi Umita, żeby jednak nie zwlekać ze ślubem. Znów pojawia się Iliyas. Postanawia porwać Masal...

W galerii znajdziesz kadry z 514. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Irytujący bohaterowie tureckich seriali - mamy całą listęZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Gosia (gość)

  Tak to prawdaTurcy są źli,ogólnie.Zadzi przemoc,morderca jest wolny.Zadzi kapitał - przekupstwo, poniżanie słabszych czyli Kobiet i przemoc Dzieci. I to jest Wiara

  30.01.2022 07:47
 • Krystyna (gość)

  Filmy tureckie są pełne przemocy wobec dzieci też.wygrywają gangsterzy i podli ludzie.Prawo nie istnieje.Podobno tylko takie seriale podobają się Turkom. Nam Polakom nie.Zastraszająca korupcja.Straszny ten islam.

  27.11.2021 15:34
 • Krytyk (gość)

  W tym filmie samo zło .Widać że kobiety islamistki to złośliwe baby ,gotowe zabić , sama mściwość ..Chyba tak jest w Islamie , bo Turcja to też Islam ????

  06.11.2021 16:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×