"Przysięga" odcinek 52. Masal wraca do domu. Emir zaprasza Reyhan na kolację do restauracji [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cavidan nie udało się odzyskać sfałszowanego przez Cemre dokumentu. W 52. odcinku serialu "Przysięga" wciąż będzie próbowała je odnaleźć. Sprawdź, co wydarzy się w 52. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 52. w poniedziałek, 18.11.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak Emir (Gökberk Demirci) wstawił się za Reyhan (Özge Yağız), Cavidan (Gül Arcan) jest coraz bardziej sfrustrowana i zła na Masal (Cansın Mina Gür), ponieważ dziewczynka nie chciała oddać jej dokumentów.

Soner adoruje Leylę! Cavidan odnajduje sfałszowany dokument Zobacz więcej

W 52. odcinku "Przysięga" Cavidan dzwoni do Cemre (Ceyda Olguner) i opowiada jej o wszystkim, co się wydarzyło. Obie są zdania, że trzeba jak najszybciej odzyskać dokument. Kemal (Can Verel) jest zazdrosny o Leylę (Munise Özlem Öztürk) wiedząc, że Soner wręczył jej kwiaty. Cavidan wciąż szuka zagubionego dokumentu i zakrada się po niego w nocy do pokoju Emira i Reyhan.

Reyhan i Masal odwożą Masal do ojca i do Leyli. Dziewczynka opowiada, jak dobrze bawiła się w towarzystwie Reyhan. Emir jest zachwycony żoną. W drodze powrotnej zaprasza ją na kolację do restauracji, ale dziewczyna woli zjeść w domu. Emirowi to się bardzo podoba.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×