"Przysięga" odcinek 529. Ozlem kaja się przed Emirem. Niewygodne informacje wychodzą na jaw! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 529., streszczenie odcinka. Ozlem przeprasza Emira za to, co powiedziała, a Hikmet ustawia żonę do pionu. Wkrótce dowie się więcej na jej temat, bo na jaw zaczynają wypływać nowe fakty o Songul...

Multimedia

"Przysięga" odcinek 529. w poniedziałek 29.11.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Na leśnej drodze Kemal uczy Narin prowadzić samochód. Sehriye w 529.odcinku "Przysięgi" nadal szuka idealnej dziewczyny dla Taci’ego. Tymczasem Ozlem zjawia się w rezydencji i przeprasza Emira za swoje zachowanie. Cavidan ma halucynacje po przedawkowaniu leku. Songul karci Melike, ale Hikmet ustawia żonę do pionu.

Kolejna śmierć w serialu. Jego los jest już przesądzony! Zobacz więcej

Najstarszy Tarhun wkrótce pozna prawdę o swoje żonie. Niewygodne fakty zaczną wychodzić na jaw. Umit dowiaduje się, że Emir sprawdza jego przeszłość.

W galerii znajdziesz kadry z 529. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Nowa kobieta w życiu Emira. Będzie rywalką jego narzeczonej! Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×