"Przysięga" odcinek 530. Koszmar pacjentek Umita. Na jaw wychodzą dramatyczne szczegóły! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 530., streszczenie odcinka. Feride i Umit odwiedzają Narin i Kemala. Lekarz wie, jak zrobić dobre wrażenie - wszyscy są nim zauroczeni. Tymczasem Emir odkrywa przerażającą rzecz. Chodzi o przeszłość męża Feride.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 530. we wtorek 30.11.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Emir w 530. odcinku serialu "Przysięga" zjawia się wieczorem w domu Kemala i prosi go o pomoc. Narin zaprasza Feride i Umita na kolację. Sehriye jest zauroczona mężem Feride. Incydent w kuchni pomaga Umitowi zaskarbić sobie względy nowych znajomych.

Kolejna śmierć w serialu. Jego los jest już przesądzony! Zobacz więcej

Emir odkrywa, że Gizem nie jest pierwszą pacjentką Umita, która popełniła samobójstwo. Co jeszcze wydarzy się niebawem w serialu "Przysięga"?

Sprawdź w galerii, gdzie znajdziesz kadry z 530. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Nowa kobieta w życiu Emira. Będzie rywalką jego narzeczonej! Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • 🐕 Krystyna (gość)

    "Dla Aktor Berkant Muftuler "W Dniu dzisiejszym urodzin Serdecznie Życzenia Słonecznych i pielęknych dni Wesołych Zabaw dobrego Zdrowia niesamowitych przygód Spełnienia Wszystkie Marzeń 🥂

    30.11.2021 15:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×