"Przysięga" odcinek 531. Emir przeszukuje dom Umita i Feride! Umit wszystko obserwuje dzięki monitoringowi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 531. odcinek tureckiego serialu "Przysięga". Emir przeszukuje dom Umita i Feride! Umit wszystko obserwuje dzięki monitoringowi! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 531. odcinku "Przysięgi".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 531. w środę, 1.12.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

W 531. odcinku serialu "Przysięga" Emir przeszukuje dom Umita i Feride i znajduje w nim charakterystyczną spinkę do włosów Gizem. Tymczasem Umit obserwuje go na swoim smartfonie, ponieważ w domu zainstalowane są kamery.

Kemal zbada materiał genetyczny znajdujący się na spince. Umit kupuje taką samą Feride.

Sprawdź w galerii, gdzie znajdziesz kadry z 531. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Nowa kobieta w życiu Emira! Jest bardzo podobna do ReyhanZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×