"Przysięga" odcinek 542. Songul podrabia testament i chowa go w sejfie. Tarhunowie stracą cały dorobek życia?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" - streszczenie odcinka 542. Songul realizuje plan przejęcia majątku Tarhunów. Podstępna żona zmarłego Hikmeta sfałszowała już testament! Dokument trafi do sejfu i niebawem zostanie odczytany. Wszystko wskazuje na to, że Tarhunowie stracą cały dorobek życia!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 542. w czwartek, 16.12.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Oto, co wydarzy się w 542. odcinku "Przysięgi". Emir nie chce, by Feride wróciła do Umita. Songul udaje skruszoną i przeprasza Oyę za swoje zachowanie. Vedat przekazuje Songul sfałszowany testament. Narin umawia się z lekarką na wizytę kontrolną. Oya z Kemalem wspominają zmarłego brata.

Pogrzeb Hikmeta. Zobacz, jak rodzina i przyjaciele żegnali ojca Emira

Songul podkłada sfałszowany dokument w sejfie Hikmeta. Czy uda się jej przejąć majątek Tarhunów?

W galerii znajdziesz zdjęcia z 542. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Eda i Serkan z "Zapukaj do moich drzwi" czy Seher i Yaman z "Emanet"? Oto najpiękniejsze pary z tureckich seriali Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×