"Przysięga" odcinek 543. Nowy testament Hikmeta odczytany! Kemal traci wszystko. Feride jest w ciąży?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" - streszczenie odcinka 543., w którym Kemal dowie się, że Hikment nie zostawił mu nic w spadku! To wszystko przez intrygę Songul, która podrobiła dokument na swoją korzyść. Emir dowie się, że Feride jest w ciąży!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 543. w piątek, 17.12.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

W obecności Emira, Kemala, Oyi, Songul oraz jej prawnika zostaje odczytany nowy testament Hikmeta, w którym połowę całego majątku przekazuje Emirowi, a drugą Songul. Feride zostaje zepchnięta przez wściekłego Umita ze schodów. Trafia do szpitala, twierdzi, że miała zawrót głowy, jednak Emir jej nie wierzy i chce ją zabrać do siebie. Wtedy Umit oświadcza, że Feride jest z nim w ciąży - stąd zawrót głowy.

Kemal bez pracy i dachu nad głową! Nie zgadniecie, czym będzie się zajmowałZobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 543. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Eda i Serkan z "Zapukaj do moich drzwi" czy Seher i Yaman z "Emanet"? Oto najpiękniejsze pary z tureckich seriali Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×