"Przysięga" odcinek 545. Koszmar Feride się skończy? Ozlem już nie ufa bratu. Ośmieli się mu przeciwstawić? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 545. streszczenie odcinka. Jest nadzieja dla uwikłanej w toksyczny związek z Umitem Feride. Siostra mężczyzny - Ozlem - zacznie podejrzewać, że w ich domu dzieje się coś niedobrego. Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie odcinka 545. Zobacz nowe zdjęcia w galerii.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 545. we wtorek, 21.12.2021, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Narin w 545. odcinku serialu "Przysięga" wybiera meble dla dziecka. Kemal jest zmartwiony postępowaniem Songul. Mężczyzna ma żal do Hikmeta, czuje się poszkodowany przez zapisy w testamencie.

Kemal bez pracy i dachu nad głową! Nie zgadniecie, czym będzie się zajmowałZobacz więcej

Taci dziwnie się zachowuje. Narin i Şehriye są przekonane, że mężczyzna się zakochał. Ozlem przestaje ufać bratu - postanawia sprawdzić, czy Feride rzeczywiście jest w ciąży. Umit zabiera Feride do lasu pod namiot. Songul jest szczęśliwa, że zdobyła bogactwo.

W galerii znajdziesz zdjęcia z 545. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Najbogatsi tureccy aktorzy i aktorki. Wiemy, ile zarabiają gwiazdy tureckich serialiZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • GRA Żyją (gość)

    Pani mamuśka powinna być pociągnięta do odpowiedzialności za to, że zrobiła córce niedźwiedzią przysługę. I niestety dla córki powinno się zakończyć dyskwalifikacją. Kto gra nieuczciwie wypada z gry.😁

    20.12.2021 19:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×