"Przysięga" odcinek 554. Umit chce jak najszybciej opuścić szpital! Kemal postanawia udowodnić, że Hikmet zamierzał rozwieść się z żoną [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 554. odcinek tureckiego serialu "Przysięga". Umit chce jak najszybciej opuścić szpital! Kemal postanawia udowodnić, że Hikmet zamierzał rozwieść się z żoną. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 554. odcinku "Przysięgi".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 554. we wtorek, 4.01.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

W 554. odcinku serialu "Przysięga" Umit chce jak najszybciej opuścić szpital. Songul podsłuchuje rozmowę Cavidan i Melike.

Emir przekonuje Feride, że powinna uciec z kraju! Posłucha się?Zobacz więcej

Kemal postanawia udowodnić, że Hikmet zamierzał rozwieść się z żoną. Taci organizuje transport dla Feride. Munevver i Şehriye chcą podreperować domowy budżet, sprzedając czapki.

W galerii znajdziesz zdjęcia z 554. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

Cavidan rozmawia z Umitem. Ustawi go do pionu? Kemal w tarapatach!Zobacz więcej

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Najbogatsi tureccy aktorzy i aktorki. Wiemy, ile zarabiają gwiazdy tureckich serialiZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×