"Przysięga" odcinek 555. Taci uratuje Feride?! Chłopak wejdzie do domu Umita. Wiemy, co zrobi [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 555. - streszczenie odcinka, w którym Taci znajdzie sposób, aby dostać się do domu Umita. Tymczasem Songul zostaje wtajemniczona w sprawę - kobieta zacznie donosić mężowi Feride o wszystkim, co dzieje się w domu Tarhunów.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 555. w środę, 5.01.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Taci jedzie za Umitem i Feride i czeka przed ich domem. Widzi, że wchodzi tam Ozlem. Umit dosypuje do napoju siostry środka powodującego migrenę i Ozlem musi się położyć. Tymczasem Emir jest bardzo zaniepokojony i przez pożyczoną od współwięźnia komórkę każe Taci'emu wejść do domu Umita, pod pretekstem kontroli gazowej.

Eda i Serkan z "Zapukaj do moich drzwi" czy Seher i Yaman z "Emanet"? Oto najpiękniejsze pary z tureckich seriali Zobacz więcej

Umit żąda od Vedata, by Songul donosiła mu o wszystkim, co dzieje się w rezydencji Tarhunów. Pan Sezai trafia do szpitala z zawałem serca.

Zdjęcia z 555. odcinka serialu "Przysięga" znajdziesz w naszej galerii.

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Najbogatsi tureccy aktorzy i aktorki. Wiemy, ile zarabiają gwiazdy tureckich serialiZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Józek zWroclawia (gość)

    nareszcie ktoś wpadł na ten pomysł, żebycji przypomnieć o równości telewidzów....BRAWO! !!!

    07.01.2022 15:10
  • ja (gość)

    Mam pytanie dlaczego 'PRZYSIĘGA" jest nam zabierana na okres dni świątecznych jak również soboty a wyświetlana zniewolona aż w dwóch odcinkach w dni świąteczne .Dlaczego oglądający ' PRZYSIĘGĘ" są krzywdzeni kosztem zniewolonej???.TVP to jest niesprawiedliwe!!!.

    06.01.2022 19:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×