"Przysięga" odcinek 561. Umit w końcu się doigrał. Zostanie uprowadzony! Kemal chce zdemaskować Songul [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 561., streszczenie odcinka, w którym Emir opuści areszt i w odwecie zleci uprowadzenie Umita. Co będzie z okrutnym mężem Feride? Jaki plan ma Emir Tarhun? W galerii publikujemy nowe zdjęcia z serialu "Przysięga".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 561. w piątek, 14.01.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Narin w 561. odcinku "Przysięgi" dostaje kredyt bankowy i wynajmuje dla Kemala elegancką kancelarię. Emir opuszcza areszt i uniemożliwia Umitowi i Feride wyjazd; posyła do ich domu fałszywych policjantów, którzy pozornie aresztują go pod zarzutem morderstwa, a w rzeczywistości go uprowadzają!

Co się teraz wydarzy?

Oni już nie grają w tureckim serialu. Özge Yağız nie była pierwszaZobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 561. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Najbogatsi tureccy aktorzy i aktorki. Wiemy, ile zarabiają gwiazdy tureckich serialiZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×