"Przysięga" odcinek 562. Emir rozklei się przy Umicie. Odżyją bolesne wspomnienia. Płeć dziecka Narin jest już znana! To chłopiec czy dziewczynka? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 562. streszczenie odcinka. Umit się doigrał, wpadł w ręce Emira i teraz już się raczej nie wywinie. U Kemala radosne chwile. Przyszli rodzice w końcu poznają płeć dziecka. Narin urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Multimedia

"Przysięga" odcinek 562. w poniedziałek, 17.01.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Emir porwał Umita i w 562. odcinku "Przysięgi" usiłuje zmusić go, by przyznał się do popełnionych zbrodni. Feride domyśla się, gdzie Tarhun przetrzymuje Umita, udaje się tam i błaga, by go nie zabijał, lecz oddał w ręce sprawiedliwości.

Oni już nie grają w tureckim serialu. Özge Yağız nie była pierwszaZobacz więcej

Munevver i Kemal zastawiają pułapkę na adwokata Songul, by mieć przeciwko niemu dowód, iż jest fałszerzem. Ten w ostatniej chwili odmawia jednak współpracy. Wiadomo już, że Narin urodzi dziewczynkę. Radości nie ma końca!

W galerii znajdziesz zdjęcia z 562. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Najbogatsi tureccy aktorzy i aktorki. Wiemy, ile zarabiają gwiazdy tureckich serialiZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×