"Przysięga" odcinek 563. Feride boi się, że Emir zabije Umita! Emir zamierza pomścić swojego ojca! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 563. odcinek tureckiego serialu "Przysięga". Dzieje się! Feride boi się, że Emir zabije Umita! Emir zamierza pomścić swojego ojca! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 563. odcinku "Przysięgi".

Multimedia

"Przysięga" odcinek 563. we wtorek, 18.01.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

W 563. odcinku serialu "Przysięga" Feride szuka Emira, ponieważ boi się, że może on znaleźć i zabić Umita. Kobieta prosi Kemala o pomoc.

Emir chce pomścić swojego ojca i wszystkie ofiary Umita. Komisarz policji przetrzymuje Umita w areszcie. Funkcjonariusz prosi Kemala i Emira o dowody, dzięki którym można będzie oskarżyć podejrzanego o morderstwa. Mężczyźni szukają dowodów na to, że Umit zabił Hikmeta.

Emir rozklei się przy Umicie. Odżyją bolesne wspomnienia. Płeć dziecka Narin jest już znana!Zobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 563. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Najbogatsi tureccy aktorzy i aktorki. Wiemy, ile zarabiają gwiazdy tureckich serialiZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×