"Przysięga" odcinek 568. Eksplozja samochodu! Umit zostaje aresztowany. Co będzie z Emirem i Feride? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 568. streszczenie odcinka, w którym Umit wreszcie zostanie aresztowany! Co wydarzy się na chwilę przed przyjazdem policjantów? Czy Emir i Feride z tej dramatycznej sytuacji wyjdą bez szwanku? Oto, co wydarzy się w tureckim serialu "Przysięga" już we wtorek!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 568. we wtorek 25.01.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Emirowi udaje się rozbroić bombę. Ratuje Feride i siebie. Mimo to samochód eksploduje. Tymczasem Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi sprowadza na miejsce policję. Umin zostaje aresztowany.

Nowa kobieta w życiu Emira. Będzie rywalką jego narzeczonej! Zobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 568. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Najbogatsi tureccy aktorzy i aktorki. Wiemy, ile zarabiają gwiazdy tureckich serialiZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×