"Przysięga" odcinek 569. Emir i Feride odwiedzają ofiary Umita. Ich zeznania mrożą krew w żyłach! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 569. streszczenie odcinka. Nie tylko Feride przeszła piekło przez Umita. Ofiary lekarza zaczynają mówić, a on już niebawem stanie przed sądem! Narin obawia się jednak o życie Emira i feride. Co im grozi?

Multimedia

"Przysięga" odcinek 569. w środę 26.01.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Emir i Feride odwiedzają ofiary Umita i słuchają ich wspomnień. Feride liczy, że kobiety pojawią się w sądzie i będą zeznawać przeciwko Umitowi, ale wszystkie odmawiają. Zbliża się termin ostatniej rozprawy.

Tajemnicza Gulperi i przygotowania do zaręczyn! Zdradzamy, co wydarzy się w nowych odcinkachZobacz więcej

Kemal reprezentuje Feride i oskarża Umita. Feride składa poruszające zeznanie. Narin jest przekonana, że Umit planuje zabójstwo Emira i Feride. Taci świętuje urodziny Asli.

W galerii znajdziesz zdjęcia z 569. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Najbogatsi tureccy aktorzy i aktorki. Wiemy, ile zarabiają gwiazdy tureckich serialiZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×