"Przysięga" odcinek 580. Operacja się nie uda! Zobaczymy kolejną śmierć w tureckim serialu [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga"580. streszczenie odcinka. Wielki smutek w domu Narin. Lekarka nie podołała, a pacjentka, którą namawiała na zabieg, zmarła na stole operacyjnym. Syn Fikriye będzie załamany - sprzeciwiał się operacji.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 580. w piątek 11.02.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Fikriye umiera podczas operacji. W czasie snu babcia Gulperi opowiada jej bajkę o Dobrej Wróżce, która straciła rodziców. Była prześladowana przez bandę złodziei i uciekając przed nimi wpadła w ramiona syna sułtana, tak samo poranionego przez życie, jak ona.

Nowi bohaterowie i ich zamiary. Przez nich rozpadnie się związek ulubionej pary widzów?Zobacz więcej

Podczas gdy człowiek Emira poszukuje Fatmy, ta nagle zjawia się w jego domu. Emir jest wobec niej podejrzliwy, a Fatma, gdy dowiaduje się, że Gulperi została jego prawowitą żoną, nie zabiera jej ze sobą pod pretekstem, że ma jeszcze coś do załatwienia.

W galerii publikujemy zdjęcia z 580. odcinka serialu "Przysięga".

Zobacz galerię

Tureckie seriale i ich fenomen

Tureckie seriale nadal cieszą się ogromną popularnością w Polsce. Na czym polega ich fenomen? Z jednej strony są egzotyczne, obrazują życie w Turcji, a z drugiej uniwersalne w swoim przesłaniu, za każdym razem ukazują potęgę miłości. Nie bez znaczenia są także aktorzy. Przystojni mężczyźni i piękne kobiety przyciągają przed ekran kolejnych widzów. W Polsce wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia" - widzów porwała nie tylko ekranowa intryga mniej lub bardziej luźno oparta na historii Turcji, ale przede wszystkim aktorstwo, kostiumy oraz scenografia. Właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała szybko przeminąć.

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Elif" i "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", czyli serialową nowość, która w grudniu 2021 r. zastąpiła "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

Tak mieszkają gwiazdy popularnych telenowel. Publikujemy zdjęciaZobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×