"Przysięga" odcinek 589. Policja w domu Tarhunów! Cavidan chce, by Emir jak najszybciej poślubił Tulay [STRESZCZENIE ODCINKA]

Oto streszczenie 589. odcinka serialu "Przysięga". Co tym razem wydarzy się w tureckim hicie emitowanym na antenie TVP1? W domu Tarhunów pojawi się policja. Tymczasem Cavidan będzie namawiać Emira na ślub z Tulay!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 589. w poniedziałek, 28.02.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

Stan zdrowia Hasana poprawia się. W 589. odcinku "Przysięgi" Gulperi sprząta dom przed powrotem wuja. Narin prosi Kemala, by okazał Mertowi więcej zrozumienia. Cavidan chce, by Emir jak najszybciej poślubił Tulay. W domu Kemala pojawia się policja.

Narin walczy o życie w szpitalu! Zobacz najnowsze zdjęcia z tureckiego serialuZobacz więcej

Zobacz zdjęcia z 589. odcinka "Przysięgi" w galerii!

Zobacz galerię

Emir oskarżony, Cavidan będzie mieszać w ostatnich odcinkach w lutym! Publikujemy najnowsze zdjęciaZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Elif" i "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", czyli serialową nowość, która w grudniu 2021 r. zastąpiła "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

Nowi bohaterowie i ich zamiary. Przez nich rozpadnie się związek ulubionej pary widzów?Zobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Suko (gość)

    Gulperi to Feride tylko Karina Pochwała włamuje się i zmienia jej imie i kto kim jest, Tulay to nie narzeczona, a służąca, ten dziadek w berecie to nie wuj tylko typ co chciał porwać Feride i zmusić do ślubu z Savasem (czyt Savasiem) który pojawi się w odcinkach, Emir nigdy nie kochał Reyhan, Yigit jest z zapłodnienia pozaustrojowego i Feride (którą nazywacie Gulperi) jest jego matką, ich rodzice znali się wcześniej i Emir nigdy nie wziął ślubu z Reyhan

    02.04.2022 15:23
  • Suko (gość)

    To jest przerobione

    02.04.2022 15:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×