"Przysięga" odcinek 594. Narin leży w szpitalu! Co z nią będzie? Kemal grozi Mertowi, że go zabije [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 594. streszczenie odcinka. Cavidan i Tulay łączą siły, aby pozbyć się Gulperi. Tymczasem mały Yigit coraz bardziej przywiązuje się do dziewczyny z lasu, której pomaga jego ojciec. Co sie wydarzy w 594. odcinku "Przysięgi"? Zobacz streszczenie.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 594. w poniedziałek, 7.03.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź streszczenie odcinka

W 594. odcinku tureckiego serialu "Przysięga" Tulay wciąż knuje, żeby pozbyć się Gulperi. Liczy na pomoc Cavidan. Yigit bardzo się przywiązał do Gulperi, chodzi z nią na wycieczki do lasu. Znajomy Ercana przypadkiem poznaje Gulperi. Jest oczarowany dziewczyną i zaczyna ją śledzić. Narin przebywa w szpitalu. Kemal jest przekonany, że Mert ją skrzywdził. Grozi chłopakowi, że go zabije!

Wiemy, który turecki serial zastąpi "Elif" w TVP!Zobacz więcej

Zdjęcia z 594. odcinka serialu "Przysięga" znajdziesz w galerii

Zobacz galerię

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Elif" i "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", czyli serialową nowość, która w grudniu 2021 r. zastąpiła "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

Nowi bohaterowie i ich zamiary. Przez nich rozpadnie się związek ulubionej pary widzów?Zobacz więcej

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×