"Przysięga" odcinek 6. Ostatnie przygotowania do ślubu Emira i Reyhan! Małżeństwo zostanie zawarte? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir powiedział ojcu, że zgadza się na ślub z Reyhan. W 6. odcinku serialu "Przysięga" będą trwały ostatnie przygotowania do uroczystości. Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 6. w środę, 11.09.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) postanowił zgodzić się na ślub z Reyhan (Özge Yağız). Liczył jednak, że załatwi tę sprawę po swojemu. Tymczasem, Cavidan (Gül Arcan) i Cemre (Ceyda Olguner) zaczęły obmyślać plan co zrobić, żeby zmusić Reyhan do rezygnacji.

Cavidan i Cemre spiskują, aby nie dopuścić do ślubu Emira i Reyhan! Zobacz więcej

W 6. odcinku "Przysięga" wszyscy szykują się do ceremonii ślubu Reyhan i Emira. Cemre próbuje przekonać Reyhan, że kocha Emira od dzieciństwa i że są razem, a nawet planują ślub. Liczy, że w ten sposób przekona Reyhan do rezygnacji.

Kemal (Can Verel) wiezie córkę do szpitala, bo ma gorączkę. Po drodze zatrzymują się podczas blokady policyjnej. Tam Masal (Cansın Mina Gür) widzi uciekającą dziewczynę. Zwraca na nią uwagę. Tuż przed ślubem, do pokoju Reyhan wchodzi Cavidan. Wyrywa jej suknię z rąk i zapowiada, że nigdy nie zaakceptuje jej jako swojej synowej.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×