"Przysięga" odcinek 63. Reyhan przyprowadza Zeynep do rezydencji! Co na to Cavidan? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan poznała bezdomną dziewczynkę o imieniu Zeynep i chce jej pomóc. W 63. odcinku serialu "Przysięga" przyprowadzi Zeynep do domu Tarhunów. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 63. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 63. we wtorek, 3.12.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yağız) chce pomóc bezdomnej Zeynep. Próbowała powiedzieć o dziewczynce Emirowi (Gökberk Demirci), ale on nie chce wdawać się z nią w jakiekolwiek rozmowy. Cavidan (Gül Arcan) wciąż planuje zniszczyć synową.

Reyhan chce pomóc Zeynep. Cavidan i Cemre postanawiają śledzić żonę Emira! Zobacz więcej

W 63. odcinku "Przysięga" Nigar szuka domu. Nie zwraca uwagi na cenę, a Sefer jest przerażony i nic nie mówi żonie o swoich kłopotach finansowych. Kiedy próbuje odwieść ją od pomysłu zakupu domu, ona jest bardzo przygnębiona. Suna (Sıla Türkoğlu) broni Reyhan przed Cavidan, a Reyhan opowiada jej o Zeynep. Obie postanawiają pomóc dziewczynce, ale po kryjomu. Reyhan przyprowadza Zeynep do domu.

Talaz odwiedza Leylę (Munise Özlem Öztürk). Ma do niej pretensje o to, że nie powiedziała mu nowej pracy. Cavidan znowu atakuje Reyhan. Prosi Nigar, aby donosiła jej o każdym roku synowej. Sama opowiada Cemre (Ceyda Olguner) o wszystkim, co się dzieje w domu. Yonca zawozi dokumenty do domu Kemala (Can Verel). Udaje, że ma skręconą nogę, żeby zostać na noc. Leyla zastanawia się, dlaczego tak bardzo jej na tym zależało.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×