"Przysięga" odcinek 638. Kemal ma dosyć Meltem?! Emir wyrzuca Tulay z domu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 638. Publikujemy streszczenie odcinka, który już w najbliższy poniedziałek. Narin odwłouje kolejne operacje, Kemal chce pozbyć się Meltem, a Emir wyrzuca Tulay z domu! oto, co się wydarzy.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 638. w poniedziałek, 14.05.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir w 638. odcinku "Przysięgi" wyrzuca Tulay z domu. Gulperi wraca ze szpitala. Yigit prosi ojca, by nie pozwolił jej nigdy odejść. Kemal znajduje dla Meltem dom do wynajęcia. Narin odwołuje zaplanowane operacje, ponieważ nie potrafi zapanować nad drżeniem rąk.

W galerii znajdziesz kadry z 638. odcinka serialu "Przysięga"

Zobacz galerię

Aslı Enver skończyła 38 lat. Co dziś robi i jak wygląda serialowa Süreyya? Zobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", która w grudniu 2021 roku zajęła miejsce "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • BE (gość)

    Odc 638 nareszcie Emir reaguje jak mezczyzna w stosunku do Tulaj. Super akcja

    16.05.2022 16:46
  • Ola (gość)

    Autor chyba korzysta z innego kalendarza. Od kiedy to 14.05.2022 wypada w poniedziałek?

    15.05.2022 13:45
  • Kika (gość)

    To piękna mądra wrażliwa Spokojna dziewczyna Bardzo ja lubię I Życzę dla niej to co najlepsze

    14.05.2022 20:39
  • Kika (gość)

    To piękna mądra wrażliwa Spokojna dziewczyna Bardzo ja lubię I Życzę dla niej to co najlepsze

    14.05.2022 20:39
  • Kika (gość)

    To piękna mądra wrażliwa Spokojna dziewczyna Bardzo ja lubię I Życzę dla niej to co najlepsze

    14.05.2022 20:39
  • Prawda o Ozge (gość)

    Emir nienawidzi Reyhan od zawsze i ja zawsze, ona jest złem w najczystszej postaci. Cieszyła się, że chcą zmusić Emira do ślubu z nią, chciała jego pieniądze, rezydencje, firmę itd. Na szczęście Emir nigdy się z nią nie ożenił no i unikał jej, a gdy przebywał blisko niej to na nią krzyczał bo ona to zło i manipulantka. To taka toksyczna, psychiczna, pazerna suka, że brak słów. Jest bardzo brzydka, jej twarz jest bardzo gruba, jej nos przerobiony operacjami. Ma męską twarz, a na dodatek wygląda jak zmutowany kret. Ludzie którzy przebywali blisko niej mówią, że ona jest wredna, rządzi się i śmierdzi paszczetem. Jest baaaaaardzo zboczona, seksualizuje wszystko. Na planach filmowych podrywa mężczyzn dlatego wyrzucają ją z wszystkich projektów lub kończą produkcje z nią. Tylko stare babcie i zbuntowane przez nie wnuczki ją lubią i są w stanie zabić osobę która mówi prawdę na temat ich idolki.

    14.05.2022 11:48
  • 14 (gość)

    Dziecię to dxwcie w to że się no w sumie to nie jest dziecię to