"Przysięga" odcinek 639. Poleją się łzy w domu Emira. Tulay znowu się upiekło! Gulperi ma na nią plan? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 639. Meltem podtruwa Narin. Lekarka coraz gorzej się czuje, a jej matka zaczyna badać sprawę. Co odkryje Munevver? Gulperi wychodzi ze szpitala, a Emir po rozmowie z nią, pozwala zostać Tulay w rezydencji. Co z tego wyniknie?

Multimedia

"Przysięga" odcinek 639. we wtorek, 15.05.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Matka Narin w 639. odcinku "Przysięgi" znajduje w rzeczach Meltem buteleczkę z lekiem, który kobieta dolewała do lemoniady jej córki kłamiąc, że to witaminy! Munevver zapisuje nazwę substancji.

Melek pokazała ukochanego, Tufan się ożenił?!Zobacz więcej

Narin mówi, że rzeczywiście są to witaminy. Melike postanawia wyprowadzić się razem z Tulay i Ercanem. Na prośbę Gulperi, (która już wie, że to Tulay wydała ją wujowi), Emir pozwala im zostać w rezydencji.

W galerii znajdziesz kadry z 639. odcinka serialu "Przysięga"

Zobacz galerię

Aslı Enver skończyła 38 lat. Co dziś robi i jak wygląda serialowa Süreyya? Zobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", która w grudniu 2021 roku zajęła miejsce "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×