"Przysięga" odcinek 67. Macocha Zeynep oskarża Reyhan o porwanie! Żona Emira trafia za kraty! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan, która chciała tylko pomóc bezdomnej dziewczynce, znowu wpada w tarapaty. W 67. odcinku serialu "Przysięga" macocha Zeynep oskarży Reyhan o porwanie dziewczynki! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 67. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 67. w poniedziałek, 9.12.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Odrzucona przez Emira (Gökberk Demirci) Cemre (Ceyda Olguner) postanowiła zniszczyć Reyhan (Özge Yağız). Chce do tego wykorzystać macochę Zeynep, która dla pieniędzy jest w stanie zrobić wszystko.

Emir zakazuje Reyhan wychodzić z domu! Cemre planuje zniszczyć rywalkę!Zobacz więcej

W 67. odcinku "Przysięga" mimo zakazu Emira, Reyhan postanawia wyjść z rezydencji. Widzi to Cavidan (Gül Arcan). Leyla (Munise Özlem Öztürk) nie rozumie dziwnego zachowania Kemala (Can Verel). Sehriye i Nigar słyszą rozmowę Sefera z lichwiarzem. Dają mu pieniądze na spłatę długu.

Reyhan zjawia się w firmie, by wyjaśnić Emirowi całą sytuację. Kiedy oboje wracają do rezydencji, przed domem pojawia się macocha Zeynep wraz z policją. Kobieta oskarża Reyhan o porwanie jej córki. Kiedy Reyhan chce porozmawiać z Zeynep okazuje się, że nie ma jej w pokoju! Cavidan i Cemre triumfują. Suna (Sıla Türkoğlu) dzwoni do Zafera i razem jadą do komisariatu. Taci dostaje od Leyli dokumenty wykradzione z firmy. Emir jest wściekły na Reyhan, z kolei Suna chce zeznawać na jej korzyść.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×