"Przysięga" odcinek 68. Emir uratuje Reyhan przed więzieniem?! Hikmet dowiaduje się o wszystkim! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan została zabrana do aresztu za porwanie Zeynep. W 68. odcinku serialu "Przysięga" o wszystkim dowie się Hikmet, a Emir będzie próbował uratować żonę. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 68. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 68. we wtorek, 10.12.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) namówiła macochę Zeynep. aby oskarżyła Reyhan (Özge Yağız) o porwanie dziewczynki. Emir (Gökberk Demirci) jest w szoku, a Cemre i Cavidan (Gül Arcan) triumfują.

Macocha Zeynep oskarża Reyhan o porwanie! Żona Emira trafia za kraty! Zobacz więcej

W 68. odcinku "Przysięga" Kemal (Can Verel) jest zaskoczony, widząc Leylę (Munise Özlem Öztürk) w domu. Melike postanawia zawiadomić Hikmeta (Berkant Müftüler) o kłopotach Reyhan. On od razu telefonuje do Kemala, aby potwierdzić informacje, które dostał. Emir jest zdeterminowany, by ratować żonę. Przychodzi do niej, ale Reyhan interesuje tylko to, czy Zeynep się znalazła. Emir zapewnia ją, że on jej wierzy.

Emir postanawia przejrzeć zapisy z kamer. Widzi to Cavidan, która od razu wpada w panikę i informuje o wszystkim Cemre. W końcu znajduje dowód jej niewinności i w ostatniej chwili ratuje Reyhan przed więzieniem. Okazuje się, że Zeynep została porwana przez kogoś innego. W domu Kemala niespodziewanie zjawa się ciotka Nedret.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×