"Przysięga" odcinek 69. Zeynep ucieka porywaczom i... spada z urwiska! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir znalazł dowody na niewinność Reyhan, dzięki czemu jego żona mogła wyjść na wolność. W 69. odcinku serialu "Przysięga" Zeynep ucieknie od porywaczy, ale to nie koniec kłopotów. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 69. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 69. w środę, 11.12.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Gökberk Demirci) przejrzał zapisy z kamer. Zlazł dowód niewinności Reyhan (Özge Yağız) i w ostatniej chwili uratował ją przed więzieniem. Okazuje się, że Zeynep została porwana przez kogoś innego. W domu Kemala (Can Verel) niespodziewanie zjawiła się ciotka Nedret.

Emir uratuje Reyhan przed więzieniem?! Hikmet dowiaduje się o wszystkim! Zobacz więcej

W 69. odcinku "Przysięga" ciocia Nedret jest przekonana, że Leyla (Munise Özlem Öztürk) jest żoną Kemala. Leyla chce jej powiedzieć prawdę, ale Kemal ją zatrzymuje i zapewnia, że wyjaśni wszystko ciotce rano. Choć Reyhan wyszła z aresztu, nadal grozi jej więzienie. Dziewczyna najbardziej boi się jednak o Zeynep. Bardzo przeżywa to, że zniknęła. Belma dzwoni do Cemre i żąda pieniędzy.

Cavidan (Gül Arcan) próbuje zatrzymać Hikmeta (Berkant Müftüler), który chce udać się na komisariat. Nie udaje jej się, więc od razu dzwoni do Cemre (Ceyda Olguner). Kiedy ta przyjeżdża do rezydencji udaje, że wspiera Reyhan. Tymczasem, Zeynep udaje się uciec od porywaczy. Biegnie do lasu i wybiega na klif. Wycieńczona pada na ziemię mając nadzieję, że bandzior jej nie dopadnie. Niestety, dzieje się inaczej. Dzieczynka gryzie go w rękę, po czym coraz bardziej się cofa. W końcu spada z urwiska!

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×