"Przysięga" odcinek 694. Prawda o Kadriye wychodzi na jaw! Tragiczny los ciotki Emira i dziwne zachowanie Narin [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" 694. - streszczenie odcinka. Historia ciotki Emira skończy się tragicznie? Niebawem rodzina Tarhun odkryje prawdę o Kadriye, a dziwne zachowanie Narin zaniepokoi domowników. Nikt oprócz lekarki nie wie, że Kemal wrócił!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 694. w czwartek, 11.08.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

W 694. odcinku Kemal uprzedza ruch Meltem i pierwszy opróżnia swój grób. Zawiadamia policję, która ściga człowieka Meltem, ale udaje mu się zbiec. Okazuje się, że Kadriye jest śmiertelnie chora i pozostało jej tylko kilka miesięcy życia. Narin zachowuje się, jakby Kemal żył, co bardzo niepokoi wszystkich domowników.

Zobacz galerię

Polki za nim szalały! Co dziś słychać u gwiazdora tureckich seriali?Zobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Zakazany owoc" - nowy serial, który zastąpi "Miłość i przeznaczenie". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×