"Przysięga" odcinek 695. Ciotka stawia Emirowi warunek. Żąda ślubu w zamian za majątek! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" odcinek 695. Meltem nie może się skupić na pracy. Jest przekonana, że Kemal ją obserwuje. Emir oznajmia bliskim, że chce aby Gulperi została jego żoną. Ciotka nie chce tego zaakceptować. Chce, żeby ożenił z Tulay!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 695. w piątek, 12.08.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Meltem w 695. odcinku "Przysięgi" znajduje podsłuch w biurze. Postanawia zmienić plany i donosi na Kemala. Jednocześnie chce, żeby Kemala złapali jej ludzie. Mert poznaje prawdę o tym, dokąd chodzi Narin.

Chroni ją i Kemala, choć nic im nie mówi. Ciotka Kadriye stawia Emirowi warunek, który jest bardzo trudny do zrealizowania. Mężczyzna zastanawia się, co robić...

Zobacz galerię

Polki za nim szalały! Co dziś słychać u gwiazdora tureckich seriali?Zobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Zakazany owoc" - nowy serial, który zastąpi "Miłość i przeznaczenie". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Telewidz (gość)

    Jak można taki scenariusz zrobić ze zło jest góra i pokazywać to publicznie takie bajki pokazują że szkoda czasu na oglądanie tylko te dwie panie dobrze grają Tulaj i Meczen za dużo wspomnień brak akcj

    12.08.2022 21:40
  • Bm (gość)

    Jesli Emir poslucha ciotki i rozwiedzie sie z Gulperi i ozeni sie z Tuly to bedzie naglupszy serial jaki mozna ogladac. Moze to jest Turecka tradycja ale chyba z lat 50tych. Jak moze stara osoba decydowac za malzenstwo.

    12.08.2022 16:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×