"Przysięga" odcinek 7. Reyhan i Emir zostają sami w domu. Jak spędzą noc poślubną? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Reyhan i Emir zostają małżeństwem. W 7. odcinku serialu "Przysięga" nowożeńcy zostaną sami w domuSprawdź, co wydarzy się w 7. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 7. w czwartek, 12.09.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nadszedł dzień ślubu Reyhan (Özge Yağız) i Emira (Gökberk Demirci). Matka pana młodego, Cavidan (Gül Arcan) dała Reyhan do zrozumienia, że nigdy nie zaakceptuje jej jako swoją synową. Hikmet (Berkant Müftüler) nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo Reyhan cierpi.

Ostatnie przygotowania do ślubu Emira i Reyhan! Małżeństwo zostanie zawarte? Zobacz więcej

W 7. odcinku "Przysięga" małżeństwo zostaje zawarte. Emir całuje żonę w czoło. Cavidan powtarza Reyhan, że ją zniszczy. Leyla (Munise Özlem Öztürk) podrzuca znajomej staruszce zakupy i pieniądze. Hikmet dziękuje Suheyli za przyjście na ślub syna. Córka Kemala (Can Verel) rysuje tajemniczą postać. Talaz odbiera od Leyli skradzione rzeczy i opowiada jej o nowym skoku.

Hikmet każe żonie spakować bagaże. Reyhan zostaje w domu sama z mężem. Młodą parę czeka noc poślubna. Reyhan jest przerażona. Nie wie, co zamierza Emir. Cemre (Ceyda Olguner) jest załamana decyzją Emira. Matka namawia ją do wyjazdu.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×