"Przysięga" odcinek 725. Savas wie o obietnicy, którą złożyła Gulperi. Kemal chce się zgodzić na żądania Meltem [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Przysięga" streszczenie odcinka 725. Gulperi dowiaduje się, że Savas wie o jej obietnicy, złożonej ciotce Kadriye. Planuje powiedzieć o tym Emirowi, lecz ciągle coś jej staje na drodze. Kemal zamierza przystąpić na żądania Meltem, by uratować Narin.

Multimedia

"Przysięga" odcinek 725. w poniedziałek 26.09.2022, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Gulperi się dowiaduje, że Savas wie o złożonej przez nią przysiędze ciotce Kadriye. Dziewczyna postanawia powiedzieć o tym Emirowi, ale wciąż jej w tym coś przeszkadza. Kemal zamierza spełnić obietnicę daną Meltem, żeby odzyskać żonę.

Nie mają typowo tureckiej urody, a robią karierę. Ci przystojniacy wyróżniają się na tle kolegów z branżyZobacz więcej

Meltem jest przekonana, że uda się jej go przechytrzyć. Narin ostrzega ją, że nigdy nie będzie szczęśliwa. Yigit postanawia wybrać się na wycieczkę na plażę z Gulperi i z ojcem.

Zobacz nowe zdjęcia z "Przysięgi" w galerii

Zobacz galerię

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Zakazany owoc" - nowy serial, który zastąpi "Miłość i przeznaczenie". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×