„Przysięga” odcinek 795. Beyhan nie chce opuścić domu Emira. Trwa operacja Masal! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 795. odcinek tureckiego serialu „Przysięga”. Beyhan nie chce opuścić domu Emira. Trwa operacja Masal! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 795. odcinku „Przysięgi”.

Multimedia

„Przysięga” odcinek 795. w piątek, 27.01.2023, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Beyhan, mimo nalegań Savasa, nie chce opuścić domu Emira. Powiada, że ma tam jeszcze coś do załatwienia. Trwa operacja Masal.

Zdjęcia z odcinka publikujemy w galerii

Zobacz galerię

Napad, nowotwór i noc grozy! Zdradzamy, co wydarzy się w lutymZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Doknbhwqaphxlz (gość)

    😃😘😅😗🥰😉😘☺️😘😴🤩😭🥳🤤🤩😪🙃😌😝🤪😛😜😋😛☺️🥺🤐🥴😬🥱😑🤐🤗😐🥱🤭🤫😢🙄😡☹️🤬😰☹️😠😞😓😢😮😦😲😯😧😦😵😣😨😩🤯😫🤯🥵🥶🤢🤮🤧🤒🤥🤕😷😇🤠😇🤓🤑😎🎃🤖🌞💩👽🌜👺🌞👹☠️🔥👾🌟💥💯🌛💤🔥👾✨💨⭐🎉🙉🙈🙊🕳️😸😺😻😹😽😾🙀😼😿♥️💛🧡❤️💚💜🖤💙🤎🤍💘💖💝💗💞💓💕💌💟💋❣️💔👤👣🗣️👥🦷🧠🩸🦴🦠👀👄💀👀👄👅👂👊👎👍🦶👐👃🦻🤝✊👏👃👎👏🖐️👋👐🙌🦾🤲🦵🦿✌️✍️🤙🤳👆✍️🙏💅✋👈👆🙆🤦🙅🙋🙅🙇🙎🤦🤷🙋🤦💇🙍🧖💁💆🧏🤷🤦🧖🛀🛌🤸🤾👩‍🦯⛹️👩‍🦼🧘🧍🏃👩‍🦽🤸🏋️🧎🧍🚵🏇🤼🧗🚶🚴🤹🤺🏂🏊🏄🤽🚣🪂⛷️🧞‍♀️🤶🧜🧟🧚🧙🧜👰🧝👩‍✈️👩‍🎓👩‍🔬👰👩‍🏭🤵👩‍🌾👩‍🎓🕵️👩‍⚕️👩‍🏫👩‍🔬🤵👷👩‍🔧👩‍🍳👩‍💻👩‍🎨👩‍🎤🧕👩‍🍳🧒👲👩‍🦰👩‍🦱👱🧔🕴️💃🕺👭👫👬🧑‍🤝‍🧑👯👩‍❤️‍💋‍👨💑💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👪🤰🤱🌺🌱🌾🌸🌷🍃🍂🌹🌼💐🍁⛰️🏔️🌵🍄🍀☃️🌫️🏜️🏖️🏞️🏝️🏜️🌄⛄🌋🔥🌅⚡🌬️🌀🌪️☔⛈️🌦️☁️🌨️⛅💧🌥️🌤️☀️🌛🌞🌜🌚⭐🌝💫☄️🌙🕳️🌠🪐🌌🌍🌎🌏🌔🌗🌖🌑🌕🌒🌘🙊🙈🐵🙉🦁🐰🐨🐱🐻🐶🐺🦝🐱🐷🐹🐮🐽🐊🐇🐍🦖🦕🐉🦓🐁🐴🐄🐗🦄🐉🐁🐕🐈🐕‍🦺🐏🦮🦙🐕‍🦺🐏🦛🦙🦍🦥🐒🦘🦧🐘🐆🦨🐫🐪🦦🦒🐦🦉🦦🐤🐣🐥🦜🕊️🐔🐓🐧🦩🦃🐋🦈🐋🐳🦂🐟🦢🦆🦚🦀🕸️🦞🐜🐙🦟🐞🐚🦗🐌🦪🕷️🦋🐝🐾🦠🐛🍑🥝🍍🍒🍈🍌🍓🥕🥬🧅🥥🥭🍠🍆

    29.01.2023 09:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×