„Przysięga" odcinek 800. Brak Yigita mocno odbija się na Gulperi i Emirze. W sprawę angażuje się Savas [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Przysięga" odcinek 800. - streszczenie. W domu Emira pojawia się policja z psami tropiącymi. Mert w końcu prosi wuja, by ten wyprowadził się z domu Kemala. Narin unika rodziny, mimo, że w domu panuje uroczysta atmosfera.

Multimedia

„Przysięga” odcinek 800. w piątek, 3.02.2023, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Savas zostaje z Gulperi w szpitalu. Choć w domu panuje uroczysta atmosfera, Narin unika towarzystwa rodziny. W domu Emira pojawia się policja z psem tropiącym. Mert prosi wuja, by wyprowadził się z domu Kemala. Savas odnajduje Yigita. Na chłopca czeka stęskniona rodzina.

Najnowsze zdjęcia z serialu znajdziesz w galerii

Zobacz galerię

Koniec „Przysięgi” to nie tragedia. W Turcji mają już nowy hitZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×