„Przysięga" odcinek 801. Załamana Narin czeka na wyniki kolejnych badań. Gulperi nie odstępuje Yigita na krok [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Przysięga" odcinek 801. - streszczenie. Gulperi nie odstępuje Yigita na krok. Po tym, jak chłopiec się odnalazł, zdała sobie sprawę, że nie może go stracić. Narin jest załamana. Czeka na wyniki kolejnych badań nikomu nic nie mówiąc. Kemal, nieświadomy sytuacji szykuje dla nich romantyczny wypad.

Multimedia

„Przysięga” odcinek 801. w poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Gulperi zajmuje się Yigitem, a Masal Mertem. Załamana Narin czeka na wyniki badań, podczas gdy niczego nieświadomy Kemal szuka romantycznego hotelu.

Najnowsze zdjęcia z serialu znajdziesz w galerii

Zobacz galerię

Koniec „Przysięgi” to nie tragedia. W Turcji mają już nowy hitZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP zagościł nowy serial. „Akacjowa 38” to hiszpańska produkcja, która zastąpiła „Zranione ptaki”. Na antenie TVP można jeszcze oglądać „Przysięgę” oraz „Zakazany owoc”. Tureckie seriale w Polsce pokazuje także dedykowany im kanał DIZI. W emisji m.in. „Wieczna miłość” i „Maleńkie morderstwa”. W listopadzie 2022 r. na antenie Telewizji WP rozpoczęła się emisja serialu „Piękniejsza niż Ty”.

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Jksetr hszakotyswf (gość)

    😃😂😗😆😚😀😂😉😭🤩😂🙂😌😚😙😍😭🥳😂😅🙂😌😴😌😊🤤😊😪🙃😉🤪😶😝😜😛😋🤭😐😔🥴😬🤗😑🥱🤐😱😑🙄🧐😠😓🧐🤬😰☹️😠🤫🤔😡😓☹️😮😯😦😲😧😨😞☹️😖🤯😣😵🥵🥶🤢🤮😩🤧🤒😷🤕😇🤥🤓🤠🤑😎💩👿👹🌝👺🌞🌚🌜🌞🌛💯🔥👾👽🌟💥🌟💫🎉🙉🙈🙊💤🔥🕳️😸😺😹😻🙀😾😽😾😿😼♥️💚🧡❤️💛💜🤍💙🤎🖤💘💖💝💗💞💓💕💌💟💔❣️💋🗣️👤👣👥🩸🧠🦷🦠🦴👁️💀👄👅👏🦻👐👎🙌🦻🦾👂👃🦵🦻👂🦵🤝👋🦶👏🖐️🙌👐✌️🤙🤏🙏🖖✍️☝️🖕🤳👉💅🤲🤟☝️✌️🤟👌🖐️🤷💁🙅🙆🙋🙎🙅🙍💆🤦🧖🙇🧏💆🛌🛀👩‍🦯🏃🧘🤸🏋️🧍👩‍🦼🤾🧍⛹️🤸👩‍🦯👩‍🦽🧎🚶🚵🏌️🤹🤹🚴⛷️🏇🧗🏂🤺🪂🚣🤽🏄🏊🧚🤶👩‍🚀🧜🧛🦹🧝🧙💂👩‍🚀🤵👮👸🤶👩‍🔬🤵👩‍🏫🕵️👰👩‍🏭🧕👩‍💼👩‍🍳👩‍⚖️👩‍🏭👩‍🎤👲👩‍💼👩‍🍳👩‍⚖️🧒👩‍🔬👩‍🍳👩‍🎤👩‍🦳👱👩‍🦰🧓🧒👶🧔🧑🕴️🕺💃👭👫👬🧑‍🤝‍🧑👯👩‍❤️‍💋‍👨💑💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👪🤱🤰💮🍄🌱☘️🍃🌴🍁🍄🍀🌳⛰️🏔️🌿🌼💐🌷🌺🌹🌼🌺🥀☘️☃️❄️🌵🌫️🌡️⛄🍀🔥🏞️🌋🏖️🏜️🏝️🌄🌪️🌊🌈🌅☔⚡🌨️🌦️☁️⛅🌦️🌩️🌤️🌧️💧☀️🌨️🌩️🌥️🌞☀️🌛🌝🌜🌚🌟🌚🌞🌝☀️⭐🕳️🌠🪐💫✨☄️🌙🌌🌍🌎🌏🌔🌒🌓🌗🌖🌑🌕🌒🌔🌖🌗🌘🙊🙉🐵🙈🐱🐹🐯🐽🐼🐰🦄🦝🦊🐴🐷🐗🐹🦓🐍🐲🐸🐇🦕🐩🐕‍🦺🐄🐖🐈🐀🐩🐉🐕🦮🐁🐐🦙🦛🦒🐅🦧🦘🦛🐏🦍🦥🦏🐿️🦡🦨🐫🐪🐦🐥🐣🐤🦉🐧🦅🐔🐓🦆🦚🦉🦃🦢🐧🦩🦆🕊️🐬🦈🐋🐳🐟🐠🐡🦀🕸️🦞🐜🐾🦟🐙🦞🦂🐛🕷️🐞🦂🐝🐛🐾🦠🐞🦋🐌🦑🦐🍉🥥🍊🍒🍌🍏🍋🍓🥝🥥🍠🍅🍌🍋🍆🍏🍠🥝🧅🍞🍠🍆🥜🥖🍖🌰🍔🧇🌰🍞🍳🥔🍞🥓🧀🍖🥪🍖🍗🍳🥚🍟🥙🧀🍟🥨🍝🥪🥗🌯🍛🍲🌭🥙🥣🍛🌯🥫🥘🍣🥗🍝🍤🥡🦞🍜🦪🍢🍱🍙🥮🍧🍰🍘🥠🍡🍥🍨🍭🍪🍼🧊🍭🍬🎂🍫🍦🍙🍪🥧🍮🍰🧂🍯🧈🍿🥛🥤🥛🧃🍺🥂🍻🥃🍷🍾🧉☕🍵🍽️🥄🔪🍴🥢🍶🍹🍸⚓⛽🛢️🛑🚇🚧🛴🚲🏍️🦽🛴🚦🚙🚇🚥🚗🦽🚈🚚🚅🚝🚃🚑🚝🚌🚞🛺🚋🚕🚄🚂🚅🚃🚘🚍🚔🚖🛥️⛴️⛴️🛳️⛵🚢🛶🚟🛸🚡🚆🚠🎠🚡🛫🚀🎡🎢🗻🛬🛩️🛫✈️🚀🎪🕋🏛️🗽💒⛩️🏰⛲🏗️🏩💈🏬🛕🏗️🏟️⛪🛕🕋🕌🏭🏫⛺🏦🏥🏣🏚️🌆🌃🌇🏙️🌉🏡⛱️🏕️🛣️🏘️🌁🧳🗺️💺🛣️🌐🌁🎁🧨🎇🎊🎆🎉🎎🪔🧧🎍🎄🪔🎑🎗️🪔🎃🏅🥉🎖️🥈🥇🏆🎍📢🏉🥎🏐⚾🏀🏈⚽🎾🏏🏒🏑🏸🥍🥌🏹🤿🎿⛳🥏🩰🎽🏓🥊🥋🤿♟️🎳🩱🎴🖼️📷📸🎩🎮🎲🎨🖍️🖌️🃏🧶🎸🎻🎺🪕🎷🥁🎙️🎤📻🎬🎚️🎚️🎧🎥📼📺🎟️🔌📟🖲️💽🖱️📀💿☎️💾📟📞📱🖨️💷💴💶💵💳⚖️💸🧮🧸🕯️🛋️💡🛒🛍️🛏️🔦🚽🧼🪒🧻👕🛁🚿🧤👘🩱👚👙👖👔👗🧺🧦⛑️🎓🧥

    05.02.2023 12:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×