"Przysięga" odcinek 81. Emir jedzie po Reyhan i Cavidan. Może uratować tylko jedną z nich?! Hikmet jest wściekły! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cavidan i Reyhan zostały uwięzione przez ludzi lichwiarza. W 81. odcinku serialu "Przysięga" Emir ruszy im z pomocą. Czy uda się je uratować? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 81. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 81. w piątek, 3.01.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yağız) śledziła Cavidan (Gül Arcan) przez co obie wpadły w tarapaty. Wcześniej Reyhan zdążyła nagrać Emirowi (Gökberk Demirci) wiadomość, w której powiedziała, gdzie się znajduje i że ma kłopoty.

Reyhan i Cavidan przetrzymywane w zamknięciu! Emir dowie się, co się stało?Zobacz więcej

W 81. odcinku "Przysięga" ludzie lichwiarza chcą pozbyć się zakładniczek. Kobiety są przerażone kiedy jeden z nich wykopuje dół z myślą o wrzuceniu ich do środka. Taci nie przyznaje się szefowi, że rozmawiał z Kemalem (Can Verel) o Leyli (Munise Özlem Öztürk). Emir, odsłuchawszy wiadomość od Reyhan, jedzie na teren budowy. Ukrywa się w krzakach, po czym rzuca się na napastników i nakazuje rozwiązać jego żonę i matkę.

Kemal nie pozwala Leyli wyprowadzić się z jego domu. Wyrywa jej walizkę z ręki, a pod dom podjeżdża radiowóz. Talaz zostaje aresztowany przez policję. Lichwiarz wytrąca Emirowi broń z ręki, a kobiety znowu są w niebezpieczeństwie. Po szarpaninie zawisają na krawędzi budynku. Znowu pojawia się Emir i ratuje najpierw matkę, potem żonę. Cavidan i Reyhan wracają do domu. Hikmet (Berkant Müftüler) jest wściekły na żonę. Stawia jej surowe warunki i informuje, że zablokował jej karty kredytowe. Reyhan prosi wuja, żeby dał Cavidan jeszcze jedną szansę.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×