"Przysięga" odcinek 85. Cavidan wstawia się za Reyhan! Suna ucieka z domu [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir jest wściekły na Reyhan i nie daje jej wytłumaczyć, dlaczego zdjęła obrączkę. W 85. odcinku serialu "Przysięga" podczas kłótni, za Reyhan wstawi się Cavidan! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 85. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 85. w piątek, 10.01.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Suna (Sıla Türkoğlu) przechodzi trudny czas. Reyhan (Özge Yağız) próbuje ją wesprzeć, ale siostra Emira (Gökberk Demirci) całkowicie straciła wolę życia. Leyla (Munise Özlem Öztürk) próbuje wydostać się z pokoju, w którym zamknął ją Kemal (Can Verel).

Reyhan gubi obrączkę! Cemre jest przekonana, że Emir kocha żonę. Co z tym zrobi?Zobacz więcej

W 85. odcinku "Przysięga" Reyhan, na prośbę Melike, próbuje porozmawiać z Suną. Siostra Emira podtrzymuje decyzję o tym, że chce zrezygnować z dalszego leczenia. Leyla różnymi metodami usiłuje zmusić Kemala, by wyciągnął jej ojca z aresztu. Doprowadza do tego, że w środku nocy, w domu włącza się alarm. Kemal jest wściekły. Leyla próbuje załagodzić sprawę i opowiada mu o swojej trudnej przeszłości.

Reyhan chce przekonać Sunę, że nie jest niepotrzebna i powinna dalej walczyć o siebie. Siostra Emira denerwuje się i zaczyna krzyczeć na Reyhan. Zaniepokojony odgłosami Emir przerywa kłótnię. Zarzuca żonie, że źle traktuje Sunę. Później Cavidan (Gül Arcan) staje po stronie Reyhan i tłumaczy Emirowi, że jego żona ma rację próbując przełamać bariery Suny. Słysząc to, Cemre (Ceyda Olguner) jest w szoku. Kemal stawia Talazowi twarde warunki. Suna pisze list pożegnalny i ucieka z domu.

Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    love

    09.01.2020 21:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×