"Przysięga" odcinek 87. Emir podejrzewa, że Reyhan nie żyje! Suna dowiaduje się o wypadku [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cemre zaproponowała Reyhan, że ją podwiezie i w trakcie jazdy zachowywała się jak szalona. Doszło do wypadku. W 87. odcinku serialu "Przysięga" Emir będzie załamany, nie wiedząc, co dzieje się z Reyhan. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 87. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 87. we wtorek, 14.01.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Suna (Sıla Türkoğlu) wróciła do domu. Cemre (Ceyda Olguner) zauważyła, że Emir (Gökberk Demirci) znowu wybaczył wszystko Reyhan (Özge Yağız). Zaproponowała rywalce podwózkę i doszło do wypadku. Dowiedział się o tym Emir.

Trwają poszukiwania Suny. Cemre i Reyhan mają wypadek! Zobacz więcej

W 87. odcinku "Przysięga" Taci zawiadamia Leylę (Munise Özlem Öztürk), że jej ojciec został dźgnięty nożem. Melike (Esra Demir Çoban) mówi pozostałym domownikom o tragedii, która się wydarzyła. Zrozpaczony Emir jest w szpitalu, do którego trafiły ofiary zderzenia auta z autobusem. Próbuje odnaleźć Reyhan, ale w szpitalu nie ma jej na liście rannych. Yonca (Almira Tuğgül Küçükoğlu) jest zdziwiona słysząc, że Reyhan była w samochodzie z Cemre. Tymczasem, Suna odzyskuje radość życia i chce podziękować Reyhan za pomoc. Emir boi się, że kobieta, która zmarła podczas operacji, to jego żona.

Kemal (Can Verel) załatwia Talazowi wyjście z aresztu. Suna dowiaduje się o wypadku. W samochodzie Cemre zostaje znaleziona torebka Reyhan. Większa jej część jest spalona. Emir jest już niemal pewny, że jego żona nie przeżyła. Także Cavidan (Gül Arcan) nie ma już nadziei. Jest zrozpaczona.

Śmierć jednej z bohaterek w finale 1. sezonu! Kiedy nowe odcinki tureckiego serialu w TVP1?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anika (gość)

    Zgadzam się bardzo piękny serial

    15.01.2020 00:58
  • Basia (gość)

    Piękny serial ,mam nadzieje ze finał nie bedzie taki ,jak w Wiecznej miłosci

    13.01.2020 21:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×