"Przysięga" odcinek 9. Kemal wycofuje oskarżenie przeciwko Leyli! Emir przekona Reyhan do rozwodu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal nakrył Leylę na włamaniu do jego domu. W 9. odcinku serialu "Przysięga" postanowi wycofać oskarżenie. Co planuje? Sprawdź, co wydarzy się w 9. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 9. w poniedziałek, 16.09.2019 o godz. 16:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Leyla (Munise Özlem Öztürk) włamała się do domu Kemala (Can Verel) i mężczyzna nakrył ją, kiedy ona była w pokoju Masal (Cansın Mina Gür) Leyla została aresztowana. Na policję trafił też Emir (Gökberk Demirci) po tym, jak zaatakował chłopaka. Reyhan (Özge Yağız) zainterweniowała w sprawie męża.

Leyla włamuje się do domu Kemala! Emir trafia na komisariat!Zobacz więcej

W 9. odcinku "Przysięga" Emir jest wściekły, że Reyhan pomogła go wyciągnąć z aresztu. Nie chce, żeby go chroniła. Jest pod wrażeniem, że nie wydała go ojcu. Kemal postanawia pomóc Leyli, pod warunkiem, że ona pomoże Masal.

Leyla nie ma pojęcia, dlaczego Kemal wycofał oskarżenie. Dopiero w firmie okazuje się, co ma dla niego robić. Emir chce przekonać Reyhan do rozwodu, a Cemre (Ceyda Olguner) wyjeżdża do Londynu.

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Df (gość)

    Los Zehry nie był tak okrutny jak los Reyhan. Ten serial wyciska łzy.

    13.09.2019 20:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×