"Przysięga" odcinek 92. Emir jedzie z Cemre na ryby. Ryhan będzie im towarzyszyć? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cemre wciąż okłamuje najbliższych. Chce podstępem zbliżyć się do Emira. W 92. odcinku serialu "Przysięga" razem z nim pojedzie na ryby. Co z Reyhan? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 92. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 92. we wtorek, 21.01.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Cemre (Ceyda Olguner) udaje, że częściowo straciła pamięć, próbując jednocześnie zbliżyć się do Emira (Gökberk Demirci). Cavidan (Gül Arcan) ją przejrzała i zasugerowała Reyhan (Özge Yağız), że powinna uważać na Cemre, bo ona od dawna podkochuje się w Emiru.

Reyhan dowiaduje się o uczuciu Cemre do Emira. Będzie zazdrosna? Zobacz więcej

W 92. odcinku "Przysięga" Emir szykuje się do wycieczki z Cemre. Liczy, że Reyhan jednak pojedzie z nimi, z kolei Reyhan jest zła, że nie namawia jej na ten wyjazd. Wnioskuje z tego, że Emir chce być sam na sam z Cemre. Oboje czekają na znak od ukochanej osoby. Cavidan mija się z synową i sugeruje, że powinna jechać razem z Cemre i Emirem. Wyjawia jej, że Cemre wcale nie straciła pamięci. W podobnym tonie wypowiada się Suna (Sıla Türkoğlu).

Talaz przychodzi przeprosić Kemala (Can Verel) za niesłuszne oskarżenia. Kemal jednak nie wierzy w szczerość tych przeprosin. Jeszcze przed odjazdem Cemre przytula się do Emira, a wszystko widzi Reyhan. Irytuje się i postanawia zostać w domu. Łowiąc ryby Cemre widzi, że Emir myśli wyłącznie o Reyhan. Mężczyzna potwierdza, że martwi się o żonę. Tymczasem Reyhan w domu odchodzi od zmysłów.

Śmierć jednej z bohaterek w finale 1. sezonu! Kiedy nowe odcinki tureckiego serialu w TVP1?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×