"Przysięga" odcinek 96. Leyla poznaje tajemnicę ojca. Emir zwierza się niani Hatice [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir wyznał Reyhan, że ją kocha, ale ona nie wierzy w jego słowa. Pamięta, co mówił jej jeszcze niedawno na temat ich relacji. W 96. odcinku serialu "Przysięga" Cemre postanowi zacząć działać. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 96. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 96. we wtorek, 28.01.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan (Özge Yağız) zamknęła Emira (Gökberk Demirci) w łazience, aby nie wyjeżdżał na Alaskę. On znalazł zapasowy klucz i wydostał się. Później wyznał jej miłość. Ona pamięta jednak, jak Emir mówił jej, że ich relacja to iluzja.

Cemre mówi Yoncy, co zamierza zrobić. Emir wyznaje miłość Reyhan!Zobacz więcej

W 96. odcinku "Przysięga" Emir próbuje udobruchać rozżaloną Reyhan. Prosi, aby zapomniała o tym, co jej kiedyś mówił, bo wszystko się zmieniło. Reyhan nie może jednak wyrzucić z głowy słów jego przysięgi. Kemal (Can Verel) zawiadamia Yoncę (Almira Tuğgül Küçükoğlu), że przez tydzień będzie za granicą. Tymczasem, Hikmet (Berkant Müftüler) dowiaduje się od lekarza, że jego stan polepsza się.

Taci, przyparty do muru, opowiada Leyli (Munise Özlem Öztürk), dlaczego jej ojciec nie znosi Kemala. Leyla nie przekazuje ojcu dokumentów, które dostała od Kemala. Emir zwierza się niani ze swoich rozterek, a później zabiera Hatice do szpitala. Cemre (Ceyda Olguner) ma już bilet na Alaskę. Rozmawia z Reyhan przez telefon i mówi jej o tym. Suna (Sıla Türkoğlu) namawia Reyhan, żeby zatrzymała Emira. Kiedy Reyhan postanawia jechać na lotnisko, orientuje się, że za kierownicą jej samochodu jest... Emir!

Śmierć jednej z bohaterek w finale 1. sezonu! Kiedy nowe odcinki tureckiego serialu w TVP1?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Reymir (gość)

  Tak. W poniedziałek nie ma Przysięgi

  24.01.2020 21:49
 • ewa (gość)

  W poniedziałek prawdopodobnie może nie być odcinka

  24.01.2020 21:42
 • Reymir (gość)

  Dlaczego poprzedni odcinek był obcięty? Dlaczego nie leciała oryginalna turecka wersja?!

  24.01.2020 21:42
 • Dana (gość)

  Taki był chory, umierał wręcz a tu nagle jego stan się polepsza, ciekawe od czego? Niepoważne podejście do tematu i do widzów, ta z Więźnia też chyba nagle wyzdrowieje. I co racja to racja- oni rozmawiają ale tylko sami ze sobą w myślach.

  24.01.2020 17:05
 • ola (gość)

  Co za nudny serial większość dialogów odbywa się tylko w ich głowach

  24.01.2020 13:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×