"Przysięga" odcinek 98. Emir zostaje ranny! Cemre trafia do aresztu! Co się stało? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir zabrał Reyhan na odludzie, aby usłyszeć z jej ust wyznanie uczuć. W 98. odcinku serialu "Przysięga" dojdzie do bójki w lesie. Z kolei Cemre trafi do aresztu! Sprawdź, co wydarzy się w 98. odcinku "Przysięgi"!

Multimedia

"Przysięga" odcinek 98. w czwartek, 30.01.2020 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kiedy Reyhan (Özge Yağız) postanowiła zatrzymać Emira (Gökberk Demirci), on zaskoczył ją będąc w samochodzie, którym miała jechać na lotnisko. Mężczyzna postanowił zmusić ją do tego, aby wyznała swoje uczucia. Ona jednak jest nieprzejednana.

Emir wywozi Reyhan do lasu. Małżonkowie wpadną w kłopoty! Zobacz więcej

W 98. odcinku "Przysięga" Cemre (Ceyda Olguner) trafia do aresztu za napad na obcą kobietę. Jest wściekła i przyczyn swojego nieszczęścia upatruje w pojawieniu się Reyhan. Tymczasem, Emir i Reyhan spędzają noc w lesie, przy ognisku. Dużo rozmawiają. Emir próbuje się dowiedzieć, dlaczego Reyhan milczy w trudnych chwilach. Rano napadają na nich zbiry, Emir jest ranny. W domu Suna (Sıla Türkoğlu) opowiada rodzinie o tym, co zrobił Emir. Hikmet (Berkant Müftüler) jest zadowolony z takiego obrotu sytuacji.

Kemal (Can Verel) postanawia zabrać Leylę (Munise Özlem Öztürk) i Masal (Cansın Mina Gür) na wakacje. O jego pomyśle dowiaduje się Talaz i wpada w szał. Yonca (Almira Tuğgül Küçükoğlu) informuje Kemala, że postanowiła odejść z pracy. Kemal czuje, że coś jest nie w porządku. Wychodząc z gabinetu Kemala, Yonca wpada na Leylę. Zrozpaczona mówi jej, że Kemal jest w niej zakochany. W celi Cemre poznaje pewną dziewczynę o imieniu Manolya. Reyhan udaje się namówić Emira, aby pojechali do szpitala.

Śmierć jednej z bohaterek w finale 1. sezonu! Kiedy nowe odcinki tureckiego serialu w TVP1?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×