"Przysięga". Özge Yağız i Gökberk Demirci znów są razem? Słowa tureckiego aktora dają do myślenia

Özge Yağız i Gökberk Demirci byli jedną z najpiękniejszych par w tureckim show biznesie, ale ich związek rozpadł się na oczach widzów serialu "Przysięga". Ostatnio pojawiły się jednak plotki o tym, że byli narzeczeni dali sobie drugą szansę. Jaka jest prawda? Gökberk Demirci został zapytany o rozstanie z Özge Yağız w najnowszym wywiadzie.

Multimedia

Özge Yağız i Gökberk Demirci wrócili do siebie? Słowa gwiazdora serialu "Przysięga" mówią wszystko

Özge Yağız i Gökberk Demirci, czyli serialowi Reyhan i Emir z "Przysięgi", byli już zaręczeni i szykowali się do ślubu, ale kilka miesięcy pojawiła się informacja, która zaskoczyła wszystkich fanów tureckiej pary. Wieść o rozstaniu gwiazd "Przysięgi" zaskoczyła wszystkich. Co ciekawe, sami zainteresowani wprost nie potwierdzili medialnych doniesień - przestali jedynie obserwować swoje konta w mediach społecznościowych i usunęli wspólne zdjęcia z sieci.

Özge Yağız wyjechała na wakacje, a Gökberk Demirci? Wiemy, jak spędza czas po rozstaniu z piękną aktorkąZobacz więcej

Czy istnieje szansa na ich powrót? Niektórzy twierdzą, że tak, bowiem Özge Yağız i Gökberk Demirci ponownie zaczęli obserwować się na Instagramie. Turecki aktor w jednym z najnowszych wywiadów został zapytany o to, dlaczego zakończył się jego związek z Özge Yağız. Oto, co odpowiedział:

Niestety nie mam jednej odpowiedzi na to pytanie. Myślę, że należy podejść do tego spokojnie. To tylko ludzka natura. Żyjemy w świecie, w którym istnieje koncepcja śmierci - wyznał tajemniczo w rozmowie z The Buzz Magazine.

Co o tym myślicie?

Zobacz galerię

Sprawdź, czego nie wiesz o Gökberku Demirci!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Lidka (gość)

    Jak można tak ordynarnie pisać o ludziach.Narracja okropna.Nawet ich nie znacie.Pani Ozge piękna,pan Gokberg przystojny.Dajcie ludziom żyć i kochać.

    25.09.2022 22:28
  • Summer Munia (gość)

    Kłamiecie i udostępniacie przeróbki Kariny P

    19.08.2022 16:02
  • Marek Kruszel (gość)

    Bożena Jaroń, Anna Kowalska, Halina Soboń to najgorsze kurwy uważajcie na nie

    17.08.2022 23:07
  • Łukasz (gość)

    Ciekawe co biorą fanki Reyhan, że mają takie urojenia i żyją w innym świecie 🤣 było jarane i to BARDZO albo wciągane 🤣🤣🤣 leczcie się psycholki albo idźcie na odwyk bo OJ GRUBO, GRUBO. Oni nigdy nie byli razem i nienawidzą się od początku zarówno w serialu jak i w rzeczywistości. Obejrzyjcie oryginał serialu, nie przerobiony przez Karinę Pochwałę i nie śledźcie jej fałszywych kont na instagramie.

    15.08.2022 12:16
  • UwU (gość)

    Zaraz fanki Ozge dziwki prostytutki będą wymyślać kolejne kłamstwa i tworzyć przerobione zdjęcia

    15.08.2022 00:49
  • Bakłażan (gość)

    Ale fanki Ozge są psychiczne, żyją w innej rzeczywistości i nie dociera do nich, że oni nigdy nie byli razem i nienawidzą się od zawsze

    14.08.2022 20:15
  • Barbara (gość)

    Idiotami są wszyscy ci co piszą że oni nie byli razem jakim to trzeba być ignorantem .zanim coś się napisze należy myśleć smutne to wszystko

    14.08.2022 09:54
  • Gumball (gość)

    Oni nigdy nie byli razem, nie kłamcie fanki Ozge (dupą w rozgę) i przestańcie wklejać ją obok niego i nie dopuszczać do siebie rzeczywistości.

    14.08.2022 01:51
  • Yolo (gość)

    Polecam obejrzeć oryginalną wersje serialu w której jest prawda, a nie przeróbki Kariny Pochwały. Emir nienawidzi Reyhan w serialu i prywatnie także… i to bardzo. Najgorsze dla nich musi być patrzenie na to jak psychopatki przerabiają ich zdjęcia i Karina Pochwała przerabiała serial.

    13.08.2022 23:01
  • CUE (gość)

    Oni się nienawidzą od początku zarówno w serialu jak i prywatnie, a fanki Ozge które powinny się leczyć tak jak „obiektywna” kłamią i udostępniają przeróbki Kariny P

    13.08.2022 21:47
  • Eryk (pisze jeszcze raz bo psychopatka zaspamiła) (gość)

    Kurwa, jak widzi jaka cymbaryła z niej jest to woli nie komentować, poza tym on się o dziwce nie wypowiada

    13.08.2022 21:01
  • Obiektywna ty suko zakłamana (gość)

    Każdy ma w dupie wasze przeróbki zdjęć z wklejoną twarzą Ozge

    13.08.2022 20:48
  • Jaro (gość)

    Oni są wrogami i nigdy nie byli ze sobą

    13.08.2022 20:47
  • Obiektywna (gość)

    Są zdjęcia z wakacji, byli i są razem. Ozge nie musi się wiązać z GD z mężczyzną starszym o 8 lat po przejściach. Jego zachowanie w Bodrum tylko potwierdza negatywne opinie fanów. Który aktor tak się zachowywał kiedykolwiek? Wstyd !!

    13.08.2022 14:34
  • Obiektywna (gość)

    Są zdjęcia z wakacji, byli i są razem. Ozge nie musi się wiązać z GD z mężczyzną starszym o 8 lat po przejściach. Jego zachowanie w Bodrum tylko potwierdza negatywne opinie fanów. Który aktor tak się zachowywał kiedykolwiek? Wstyd !!

    13.08.2022 14:34
  • Obiektywna (gość)

    Są zdjęcia z wakacji, byli i są razem. Ozge nie musi się wiązać z GD z mężczyzną starszym o 8 lat po przejściach. Jego zachowanie w Bodrum tylko potwierdza negatywne opinie fanów. Który aktor tak się zachowywał kiedykolwiek? Wstyd !!

    13.08.2022 14:34
  • Obiektywna (gość)

    Są zdjęcia z wakacji, byli i są razem. Ozge nie musi się wiązać z GD z mężczyzną starszym o 8 lat po przejściach. Jego zachowanie w Bodrum tylko potwierdza negatywne opinie fanów. Który aktor tak się zachowywał kiedykolwiek? Wstyd !!

    13.08.2022 14:34
  • Cora (gość)

    Jak się obecnie patrzy na Ozge Yagiz a przynajmniej ja ,jak widzę że ona ciągle obsciskuje się tylko ze swoimi psiapsiolkami,to odnoszę wrażenie że ona zmieniła orientację seksualną

    13.08.2022 12:50
  • Nie zesraj się (gość)

    Ojojoj ale zemstę zrobiłaś KARINKO POCHWAŁO razem ze swoją przyjaciółeczką Adrianną, najpierw psychiczna Adrianna napisała te kłamstwa, a teraz ty wklejasz gruby bardzo tłusty ryj Reyhan na jakiś rower, leczcie się obydwie.

    12.08.2022 19:38
  • Arleta (gość)

    Oni są wrogami i nigdy nie byli ze sobą

    12.08.2022 18:40
NowszeStarsze