"Przysięga". Özge Yağız jako Reyhan w nowym tureckim serialu. Poznaj młodziutką i utalentowaną turecką piękność

Reyhan w "Przysiędze" to dziewczyna, którą życie wystawia na poważną próbę. Wciela się w nią młodziutka i piękna Özge Yağız. Poznajcie lepiej tę turecką aktorkę.

Multimedia

"Przysięga" od wtorku, 3.09.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Özge Yağız w "Przysiędze"" (org. "Yemin") wciela się w główną bohaterkę. Reyhan to dziewczyna wychowana na prowincji. Po nagłej śmierci matki, życie Reyhan zmienia się diametralnie. Zgadza się na małżeństwo z Emirem (Gökberk Demirci). Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.

Poznaj bohaterów nowego tureckiego serialu. Kto jest kim w "Yemin"?Zobacz więcej

Özge Yağız - życie prywatne i kariera

Özge Yağız urodziła się w Stambule 10 kwietnia 1997 roku. Ukończyła Akademię Nauk Komunikacyjnych Uniwersytetu w Başkent. Na ekranie zadebiutowała w 2017 roku w serialu "Więzień miłości" (org. "Adını sen Koy"), który obecnie można oglądać w TVP2. Özge Yağız wcieliła się tam w Zelihę. W 2019 roku Özge dostała główną rolę w "Yemin" czyli w "Przysiędze".

Nowy turecki serial zamiast "Wiecznej miłości"! O czym jest "Yemin"? Kiedy pemiera?Zobacz więcej

"Przysięga" - o czym jest?

Reyhan jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Asz (gość)

    Wspaniali aktorzy!piekna i przystojny,niespotykana para,fascynujący serial :-)

    17.07.2020 23:33
  • Asz (gość)

    Wspaniali aktorzy!piekna i przystojny,niespotykana para,fascynujący serial :-)

    17.07.2020 23:33
  • Maria (gość)

    Piękny serial,piękni głowni bohaterzy,z niecierpliwością oczekuje na każdy następny odcinek.Uwielbiam Reyhan i Emira,cudowni!

    14.07.2020 23:25
  • Emerytka (gość)

    Wszyscy oglądają i krytykują, po co oglądają, przecierz mają wybór. Tyle jest innych polskich też niemądrych seriali, ale czy w życiu jest zawsze tak madrze😍n

    19.05.2020 21:43
  • Lotta (gość)

    Głupszego serialu nigdy nie widziałam.jak można coś takiego pokazywać.....poza aktorami fabuła jest totalnym kiczem filmowym

    16.05.2020 09:26
  • Kamila (gość)

    Dla mnie najważniejsze jest żeby spelniala sie w tym co lubi i byla szczesliwa w zyciu prywatnym zycze jej spelnienia marzen i z uwaga bede sledzila jej zycie

    14.05.2020 19:13
  • Kamila (gość)

    Nie wazne jak dalej potoczy sie jej karjera tego pewnie i ona nie wie ale faktem jest ze grala swoja role dobrze a nie bylo to latwe

    14.05.2020 19:09
  • ANNA (gość)

    Piękna para a jak komu się nie podoba to niech nie ogląda jest tyle seriali ,że można oglądać cos innego ,a nie krytykować a sam co sobą reprezentujesz jedna z drugim ,że tak krytykujesz trochę powagi ale względem siebie

    13.05.2020 19:25
  • ANNA (gość)

    Piękna para a jak komu się nie podoba to niech nie ogląda jest tyle seriali ,że można oglądać cos innego ,a nie krytykować a sam co sobą reprezentujesz jedna z drugim ,że tak krytykujesz trochę powagi ale względem siebie

    13.05.2020 19:23
  • Fanka (gość)

    Ozge to piękna ,czarująca aktorka i zapowiada się bardzo obiecująco. Gokberk u jej boku zabłysnął,bo do tej pory był niezauważalny!Czekaliśmy na szczęśliwy finał,lecz znów nadeszło cierpienie .Emir mógł doprowadzić do szczęśliwego zakończenia i razem odejść.Brak szacunku do partnerki!Bez Reyhan serial się zakończył!

    06.05.2020 21:03
  • Kp (gość)

    Emerytko- nie widzisz różnicy między postacią fikcyjną a rzeczywistą? Cavidan jako postać serialowa jest wredna ale to nie znaczy że Gul Arcan jako aktorka też! Litości...

    04.05.2020 14:21
  • Julka (gość)

    Przyznaję,że nie mam czasu by oglądać często programy w TV..ale będąc na zwolnieniu,po południu oglądnęlam któryś z odcinków Przysięgi ...zainteresowała mnie para aktorów grajacych Emira i Reyhan,,byli tak prawdziwi,piękni,że rozmyślałam nad tym,czy w polskich serialach takie cudo wystepuje...widzę przed nimi wielką przyszłość..i tego im życzę Oboje są jak stworzeni dla siebie.....

    03.05.2020 11:52
  • Emerytka (gość)

    Dla niektórych to Cevidan to dobra aktorka chyba sami są tacy podli a aktorki tureckie są piękne normalne kobiety nie jakieś odchudzanie szkieletyOzge piękną czy płakała czy uśmiechała zawsze piękną.

    02.05.2020 19:39
  • A (gość)

    Szkoda że Gorkbek Demirci nie widzi pięknej kobiety w Rejhan.Bo ma klapki na oczach i po za nimi nic nie widzi tylko czubek swojego nosa.

    01.05.2020 23:09
  • Abc (gość)

    Po co się tak wściekasz xyzc czy jak ci tam. Ludzie oglądają i wyciągają wnioski. Jakoś nie widzę hejtu na nią tylko krytykę jej roli a do tego widzowie mają prawo.

    20.04.2020 19:36
  • xccccccc (gość)

    Wy chyba nie widzieliście nigdy kobiety po operacjach plastycznych czy też po kwasie XDDD Komentarz tej pani czy pana, twierdzący, iż Özge miała cokolwiek robione z twarzą jest tylko i wyłącznie kłamstwem, a wręcz mogę stwierdzić, że zazdrość jest tutaj idealnym opisem tamtego komentarza! Nadal nie mogę uwierzyć ile w ludziach jest nienawiści do drugiego człowieka, w dodatku którego się nie zna!! A ci, którzy tak szczekają, że nie jest utalentowana, to zapraszam, pokażcie co wy potraficie i czy sobie poradzicie z tak "płaczliwą rolą" XDD Jestem zażenowana czytając te hejty w jej kierunku!;) Nie kozaczcie tak, bo za przeproszenie gówno się znacie, wielce krytycy się znaleźli XD Jak skończycie odpowiednie studia to wtedy możecie się wypowiadać. Cóż sami jesteście drętwi i bez życia. Zajmijcie się swoim cudownym nudnym życiem i przestańcie hejtować ludzi, których nawet osobiście nie znacie!

    16.04.2020 20:54
  • xyzzz (gość)

    Jak nie wiecie nic o tej osobie i o to tym serialu, to po prostu się lepiej nie wypowiadajcie, bo to jest naprawdę śmieszne;) Ona dopiero zaczyna swoją przygodę z aktorstwem i jak na pierwszy raz bardzo dobrze sobie poradziła!! A co do tego, że wam nie psuje, iż jej rola jest dość wrażliwa, to tylko i wyłącznie możecie mieć pretensje do reżysera i scenarzysty... przecież sama sobie scenariusza nie napisała no błagam was XD + Każdy ma inny gust, ale na przyszłość radzę pisać bardziej konstruktywną krytykę, a nie jechać po tej osobie;) Pozdrawiam XD

    16.04.2020 20:42
  • Pffft (gość)

    Naturalna powiadacie ... przeciez widac ze ma zrobiona twarz szczególnie pod oczami

    02.03.2020 23:15
  • Fanka (gość)

    Reyhan z Przysięgi ma talent i urodę,zadebiutowała znakomicie i z Gokberkiem tworzą śliczną parę!To prawda,że musi popracować by dorównać Tubie czy Neslihan ,ale zapowiada się obiecująco!

    10.02.2020 13:42
  • EMICCO (gość)

    SUPER SERIAL YEMIN PIEKNE KOBIETY wszystkie seriale tureckie sa rewelacyjne

    07.02.2020 22:54
NowszeStarsze