"Przysięga". Özge Yağız jako Reyhan w nowym tureckim serialu. Poznaj młodziutką i utalentowaną turecką piękność

Reyhan w "Przysiędze" to dziewczyna, którą życie wystawia na poważną próbę. Wciela się w nią młodziutka i piękna Özge Yağız. Poznajcie lepiej tę turecką aktorkę.

Multimedia

"Przysięga" od wtorku, 3.09.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Özge Yağız w "Przysiędze"" (org. "Yemin") wciela się w główną bohaterkę. Reyhan to dziewczyna wychowana na prowincji. Po nagłej śmierci matki, życie Reyhan zmienia się diametralnie. Zgadza się na małżeństwo z Emirem (Gökberk Demirci). Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.

Poznaj bohaterów nowego tureckiego serialu. Kto jest kim w "Yemin"?Zobacz więcej

Özge Yağız - życie prywatne i kariera

Özge Yağız urodziła się w Stambule 10 kwietnia 1997 roku. Ukończyła Akademię Nauk Komunikacyjnych Uniwersytetu w Başkent. Na ekranie zadebiutowała w 2017 roku w serialu "Więzień miłości" (org. "Adını sen Koy"), który obecnie można oglądać w TVP2. Özge Yağız wcieliła się tam w Zelihę. W 2019 roku Özge dostała główną rolę w "Yemin" czyli w "Przysiędze".

Nowy turecki serial zamiast "Wiecznej miłości"! O czym jest "Yemin"? Kiedy pemiera?Zobacz więcej

"Przysięga" - o czym jest?

Reyhan jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Umit (gość)

    Reyhan ruchała Umita i Reshita w zapłacie za zabicie Hikmeta i Yigita (Yigit żyje)

    25.07.2022 02:10
  • Edward (gość)

    Szpetna kurwa, rzygam, zdzira plastikowa

    25.07.2022 02:08
  • Zdejmijcie klapki z oczu (gość)

    już Gulperi ładniejsza

    24.02.2022 11:38
  • Nie jest piękna (gość)

    Ten tłusty ryj, wyłupiaste oczy i zrobiony ryj operacjami i zabiegami, co i tak nic jej nie dało, wygląda jak brzydka lalka

    24.02.2022 11:36
  • Paulina (gość)

    Ona ma przerobione usta i nosa, co widać. Piękna jest, jednak trochę sztuczna. I nie zazdroszczę, bo sama wyglądam tak i to bez żadnych przeróbek: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/121323078_172396197822515_6568838626425005508_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=09cbfe&_nc_ohc=aH9mOewXlY0AX_b6Hsf&tn=WFqwCcqvgC-YJO_l&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=bc09f00db88bce4a8ce58807fa6fe1cc&oe=60DBFDDF

    01.06.2021 14:36
  • Ina (gość)

    Przepraszam , wkradł się błąd ma być mądralom (l. mnoga). Zauważyłam dopiero po wysłaniu komentarza. Dodam jeszcze, że pretensje należy mieć do pisarza i scenarzysty .Oni spowodowali , ze chwilami ta telenowela nie jest dramatem miłosnym ale horrorem. Aktorzy grają tak jakie wymagania stawiają im producenci. Kanał 7, jest kanałem o tradycjach religijnych i nie trudno zauważyć ,ze sceny są utrzymane w ryzach tradycji islamskiej.

    26.09.2020 17:03
  • Ina (gość)

    Dziwię się bardzo tym wszystko wiedzącym i na wszystkim znającym się mądralą ale jak widać tylko pozornie. Jak Gokberg mógł opuścić 3 sezon skoro ma podpisany angaż na 3 lata, Zerwanie przecież kontraktu wiąże się z ogromnymi kosztami. Ozge miała tylko na 2 lata, Widocznie taki scenariusz był przewidziany od początku przez twórców telenoweli, Poza tym ponoć w kontrakcie zawarta jest umowa ,że nie mogą być zaangażowani uczuciowo . Wcale się nie dziwię , że Ozgę przyjęła ofertę w innej produkcji filmowej. To ,że się poznali i pokochali "na planie" nie mogło ich na kilka lat pozbawić miłości jaką nawzajem darzą się i o tym ostatnio b. często ujawniają w mediach społecznościowych. Dziś Ozge obchodzi urodziny - wszyskiego najlepszego od widzow z POLSKI.

    26.09.2020 16:49
  • Marek (gość)

    Kohcm cie pa😍😍😍😍😍🤗😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

    25.08.2020 08:20
  • Asz (gość)

    Wspaniali aktorzy!piekna i przystojny,niespotykana para,fascynujący serial :-)

    17.07.2020 23:33
  • Asz (gość)

    Wspaniali aktorzy!piekna i przystojny,niespotykana para,fascynujący serial :-)

    17.07.2020 23:33
  • Maria (gość)

    Piękny serial,piękni głowni bohaterzy,z niecierpliwością oczekuje na każdy następny odcinek.Uwielbiam Reyhan i Emira,cudowni!

    14.07.2020 23:25
  • Emerytka (gość)

    Wszyscy oglądają i krytykują, po co oglądają, przecierz mają wybór. Tyle jest innych polskich też niemądrych seriali, ale czy w życiu jest zawsze tak madrze😍n

    19.05.2020 21:43
  • Lotta (gość)

    Głupszego serialu nigdy nie widziałam.jak można coś takiego pokazywać.....poza aktorami fabuła jest totalnym kiczem filmowym

    16.05.2020 09:26
  • Kamila (gość)

    Dla mnie najważniejsze jest żeby spelniala sie w tym co lubi i byla szczesliwa w zyciu prywatnym zycze jej spelnienia marzen i z uwaga bede sledzila jej zycie

    14.05.2020 19:13
  • Kamila (gość)

    Nie wazne jak dalej potoczy sie jej karjera tego pewnie i ona nie wie ale faktem jest ze grala swoja role dobrze a nie bylo to latwe

    14.05.2020 19:09
  • ANNA (gość)

    Piękna para a jak komu się nie podoba to niech nie ogląda jest tyle seriali ,że można oglądać cos innego ,a nie krytykować a sam co sobą reprezentujesz jedna z drugim ,że tak krytykujesz trochę powagi ale względem siebie

    13.05.2020 19:25
  • ANNA (gość)

    Piękna para a jak komu się nie podoba to niech nie ogląda jest tyle seriali ,że można oglądać cos innego ,a nie krytykować a sam co sobą reprezentujesz jedna z drugim ,że tak krytykujesz trochę powagi ale względem siebie

    13.05.2020 19:23
  • Fanka (gość)

    Ozge to piękna ,czarująca aktorka i zapowiada się bardzo obiecująco. Gokberk u jej boku zabłysnął,bo do tej pory był niezauważalny!Czekaliśmy na szczęśliwy finał,lecz znów nadeszło cierpienie .Emir mógł doprowadzić do szczęśliwego zakończenia i razem odejść.Brak szacunku do partnerki!Bez Reyhan serial się zakończył!

    06.05.2020 21:03
  • Kp (gość)

    Emerytko- nie widzisz różnicy między postacią fikcyjną a rzeczywistą? Cavidan jako postać serialowa jest wredna ale to nie znaczy że Gul Arcan jako aktorka też! Litości...