"Przysięga". Özge Yağız odchodzi z serialu! Co stanie się z Reyhan?

Fani "Przysięgi" nie będą zadowoleni. Özge Yağız odchodzi z serialu! Dlaczego aktorka podjęła taką decyzję? Co się stanie z serialową Reyhan?

Multimedia

Özge Yağız odchodzi z "Przysięgi"

"Przysięga" to turecki serial, który zyskał w Polsce rzeszę fanów. Historia Reyhan i Emira przyciąga codziennie przed telewizory tysiące widzów. W Turcji wciąż powstawały nowe odcinki tego serialu. W związku z panującą na całym świecie epidemią koronawirusa produkcja telenoweli postanowiła zakończyć 2. sezon "Przysięgi" wcześniej, aby nie narażać swoich pracowników na niebezpieczeństwo.

Özge Yağız jako Reyhan w nowym tureckim serialu. Poznaj młodziutką i utalentowaną turecką pięknośćZobacz więcej

Jednocześnie Karamel Production zapowiada, że uwielbiana "Przysięga" powróci z 3. sezonem. Jak się jednak okazuje, fani mogą nie być zadowoleni z nowych odcinków. Tureckie media obiegła informacja, że Özge Yağız pożegnała się z "Yemin" wraz z ostatnim odcinkiem 2. sezonu. Według doniesień turecka aktorka otrzymała propozycję nowej roli i rozstała się z "Przysięgą", tym bardziej że jej kontrakt także wygasał. Zgodnie z informacjami, Gökberk Demirci zostaje w serialu.

Na razie nie wiadomo, jak potoczą się losy serialowej Reyhan. Jedną z opcji jest wymiana aktorki, jednak bardziej prawdopodobne jest uśmiercenie bohaterki.

Pary w życiu i na ekranie. Kogo połączyła miłość na planie tureckiego serialu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Przysięga" - o serialu:

Hikmet jest śmiertelnie chory, ale nie mówi o tym rodzinie. Chciałby jednak, żeby jego syn Emir ustatkował się i założył rodzinę. Uważa, że Emir jest niedojrzały i nieodpowiedzialny, więc postanawia znaleźć mu odpowiednią żonę. Emirowi jednak nie w głowie ożenek. Woli wyścigi motorami i dobrą zabawę, kocha wolność. Hikmet jedzie do małej miejscowości do córki swojej przybranej siostry, która niedawno zmarła. Namawia ją, żeby wyszła za jego syna.

Komentarze

Skomentuj
  • Cok komik (gość)

    Jaki jest sens kręcić 3 sezon skoro fabuła opiera się na przysiędze, którą złożyła bohaterka której w 3 sezonie nie będzie? Zamiana aktorek to żadne wyjaśnienie, lepiej zmienić tytuł i kręcić wokół historii Kemala i Narin czyli de facto nowy serial.

    09.06.2020 15:21
  • cddddd (gość)

    jak aktorka odchodzi co nie jest na jej korzyść bo jest świetny film szkoda że nie ma jej lepiej żeby zakończyli serial

    09.06.2020 00:16
  • Porażka (gość)

    Serial opiera się na mruganiu i przewracaniu oczami przez główną postać. Główni bohaterowie kłócą się ale nigdy nie wiedzą o co bo żadne z nich nie mówi tylko myśli. Fatalny scenariusz i reżyseria. Kiepska gra "aktorska" głównych bohaterów. Niezyciowy serial.

    05.06.2020 16:34
  • Ania (gość)

    Ja uwielbiam ten serial. Będzie mi smutno jak się skończy. Wybór nowej aktorki uważam za trafny. Obecna jest śliczna, ale nie ma żadnej osobowości.Przepraszam, ale uważam, że jest nudna. Nawet mały uśmiech jej nie wychodzi. Bardzo się dziwię osobom wypowiadajacym negatywne opinie o serialu. Skoro mówicie o tym to ogladacie. Dlaczego? Są dziesiątki seriali, których nie lubię i nie oglądam, i nie będę się o tym wypowiadać. A może ktoś to lubi i nie chcę mu tego obrzydzic. Mój były mąż bardzo krytykował mój ulubiony serial, ale zawsze oglądał. Proszę, nie krytykujcie .....po prostu nie oglądajcie.

    26.05.2020 23:15
  • Bez Reyhan to nie będzie piękny film ona nadal kocha Emira (gość)

    Oni muszą być małżeństwem do grobowej deski

    12.05.2020 17:16
  • Fanka (gość)

    Bez obecnej bohaterki to już nie ten sam film

    08.05.2020 22:21
  • Fanka (gość)

    Serial Przysięga zakończył się dla mnie wraz z odejściem Ozge,której p.Naz nie przedłużyła kontraktu.Emir zostaje na 3.sezon zamiast doprowadzić do szczęśliwego finału i razem odejść z szacunku do partnerki.Niechaj się uczy u lepszych,z bliżniaczego serialu Omer odszedł z Zehrą,uszanował partnerkę.Po co ciągnąć serial ,on należy do Reyhan ,ona przysięgała.jak mówi tytuł.Inna aktorka niech gra Nowe życie Emira odrębny serial i nie dam się wciągnąć w te nonsensy,bo dobro przegrało ze złem.

    06.05.2020 20:52
  • Anna (gość)

    Uważam ,ze ten film ma bardzo kiepski scrnariusz i jeszcze gorsza praca reżysera .Sceny są naiwne , rozciagniete w czasie,powtarzajace ujecia z przeszlosci .wspolczuje aktorom,ze musza grac takie beznadziejne role.

    06.05.2020 16:52
  • Maryla (gość)

    Po co 3 sezon.Czy nie lepiej nagrać nowy serial z tą samą parą w roli głównej. To dla nich tysiace widzów zasiada przy telewizorach. Tylko proszę Panstwo Scenarzysci! Niech tę nowy serial bedzie bardziej sensowny bez bohaterow psychopatow. Niech to.będzie normalny.serial z nornalnymi bohatetami o milosci rodzinie itp. A juz tego aktora ci gra Talaza nie chce widzieć.chyba ze jako pozytywną postać.

    06.05.2020 16:34
  • A,l (gość)

    Gdzie można poczytać sobie więcej o Rejhan i Emize

    05.05.2020 22:33
  • Zuza (gość)

    serial "Przysięga" z założenia miał być filmem o trudnej miłości,o licznych przeszkodach,na szczęście pokonanych przez głównych bohaterów(kibicowałam Reyhan i Emirowi,chociaż Kemal i Narin to również interesująca para) ale jestem zawiedziona akcją(a właściwie jej brakiem),dętymi intrygami,ciągłym płaczem i brakiem komunikacji między bohaterami serialu,toż to istne tortury dla widzów...i koniec niestety żałosny!Szkoda,można było poprawadzić wątki nieco inaczej,tchnąć w aktorów więcej energii,przede wszystkim uszanować oczekiwania odbiorców,nie wszystko przeliczać na kasę! Piękni aktorzy,zmarnowane nadzieje! Zapowiadają nam 3 serię...myślę,że sobie odpuszczę!

    01.05.2020 09:20
  • fanka (gość)

    Ta blondynka ktora jest kojarzona z Gokberkiem to jego menadzer a Ozge i Gokberk sa w zwiazku i sa zakochani.Oni sami swoje uczucia wyrazili do siebie na swoich Instagramach.Nie potwierdzaja publicznie poniewaz nie chca aby to byla debata publiczna na temat ich zwiazku .Osobiscie uwazam ze bardzo pasuja do siebie rowniez swietnie zagrali swoje role im przypisane.Dla mnie Gokberk jest wrecz aktorem z wyzszej pólki.Zycze im pieknego zycia osobistego a tez i zawodowego

    30.04.2020 12:35
  • Drawiam. (gość)

    Bardzo dobry serial. Ela.poz

    30.04.2020 09:59
  • NELKA (gość)

    co za durne komentarze ! Reyhan odeszla z serialu dlatego, ze jej nie przedluzono tego traktatu wiec musiala odejsc, teraz bedzie grala w serialu " OSMAN " z BURAKIEM OZCIVIT , KTORY GRAL W SERIALU " WIECZNA MILOSC " po co te durne wasze komentarze ! a co do EMIRA nie jest zonaty, a jest SYGLEM i jest do dzis z REYHAN , poczytajcie sobie o dopiero bedzie mogli cos napisac, ja juz dobrze ich wszystkich przesledzilam ,

    30.04.2020 09:03
  • Alicja (gość)

    Wszystko to prawda te filmy to są dla niedorozwojów umysłowych ,wszyscy grają jak by nie mieli mózgów .

    29.04.2020 21:20
  • Niekryty krytyk (gość)

    Ot, wypowiedziała się Grażynka, która nie rozumie od czego jest miejsce na komentarze.

    29.04.2020 11:50
  • Grażyna (gość)

    Tyle negatywnych wypowiedzi a tak długo oglądac icie serial nieładnie zostawcie opinie dla siebie

    29.04.2020 09:30
  • fanka (gość)

    to po co krecic dalej 3 sezon bez glownej bohaterki. niech się konczy serial na 2 sezonie bo i tak oglada sie z przyzwyczajenia bez zadnych emocji ciagle przewidywalne intrygi