"Przysięga". Özge Yağız zaskoczyła wszystkich metamorfozą! Efekt jest oszałamiający

Özge Yağız znana z roli Reyhan z serialu "Przysięga" przeszła niedawno metamorfozę. Piękna aktorka zaskoczyła wszystkich, kiedy opublikowała w sieci zdjęcia w nowej fryzurze. Trzeba przyznać, że Özge Yağız po odejściu z "Przysięgi" promienieje i zachwyca wyglądem. Wystarczy tylko spojrzeć na jej nowe zdjęcia.

Multimedia

Özge Yağız w nowej fryzurze

Özge Yagiz odeszła z serialu "Przysięga" w 2020 r. Aktorka nie boi się nowych wyzwań, zrezygnowała z roli uwielbianej przez widzów Reyhan, aby moc skupić się na nowych projektach. Jednym z nich jest serial "Sol Yanim".

Widzowie rozczarowani nowymi odcinkami i aktorką! Serial mocno stracił po odejściu Özge Yağız?Zobacz więcej

Narzeczona Gökberka Demircia, czyli Emira z serialu "Przysięga" postanowiła odświeżyć nieco swój wizerunek. Aktorka wybrała się do fryzjera, a efektami metamorfozy pochwaliła się niedawno w mediach społecznościowych.

Özge Yağız skróciła włosy, stawiając na modną fryzurę long bob, w której wygląda fenomenalnie! Przekonacie się o tym w galerii!

Zobacz galerię

Reyhan i Emir znowu razem na ekranie? To musiało się tak skończyćZobacz więcej

"PRZYSIĘGA" - O CZYM JEST SERIAL?

Reyhan (Özge Yağız) wychowała się na prowincji. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka xx (gość)

    Która celebrytka przyzna się że coś majstrowała z urodą. Można zobaczyć zdjęcia wcześniejsze i prześledzić jak zmieniła się jej twarz.W I-szej serii była nijaka. Zresztą do dobrego aktorstwa to jeszcze droga daleka. Na razie manipulując fanami zarabiają grube pieniądze ciągle pokazując się w social mediach zwłaszcza gdy spada oglądalność. Polecam obejrzeć meksykański serial ""La fan"' tam są wszystkie mechanizmy manipulacji pokazane.

    04.05.2021 13:45
  • Fanka (gość)

    Wczoraj w otwartym wideo Gok powiedział, że Ozge jest naturalna , nie jest robotem. Ozge pokazywała to moje rzęsy, mój nos i usta, może dadzą jej spokoj. Jest zjawiskowa i niepowtarzalna

    03.05.2021 17:59
  • Ania (gość)

    Latem się pobierają ❤️

    02.05.2021 16:35
  • Zbych (gość)

    Dla mnie to ten jej partner wygląda jak podstarzały playboy. Nie rozumiem skąd fascynacja takim mężczyzną, jak znam życie, to ten związek rozleci się niebawem.

    02.05.2021 07:30
  • Lidka (gość)

    Nadmuchane usta

    02.05.2021 02:20
  • Zofia (gość)

    Piękna aktorka i ładnie gra aż tak często nie płakała w filmie jak teraz Ferdie ta z płaczem chodzi a gra do kitu

    02.05.2021 00:38
  • Nula (gość)

    Jej piękno jest nie tylko zewnętrzne ale i wewnętrzne każdy ma swoje opinie ale przecież każdy film ma swój scenariusz i grają według niego .ona w realu jest sobą żywiołową i chętnie mówiąca więc zagranie takiej roli nie jest łatwe. To jest osobą z klasą nie mówi o nikim źle. Pomimo że jest nękania przez konkurentki między innymi przez Cansu. Należy wczytać się dokładnie w media i komentarze .wiem że ona posiada wiele urodę talent i siłę przyciągania jak magnez .nie każdy to ma i może niektórych drażnić. Tu już siłą wyższą to jest .

    01.05.2021 23:57
  • erv (gość)

    Tumanica ładna? Chyba ktoś powinien nosić okulary.

    08.04.2021 09:31
  • ja (gość)

    Cansu jest też bardzo ładną aktorką i naprawdę dobrze gra.

    08.04.2021 01:24
  • Teresa (gość)

    Teraz kiedy niema już Reyhan serial jest. O wiele ciekawszy . Nie mogłam już patrzeć na miny i wywracanie oczu Reyhan, mało kiedy się odzywała tylko siedziała jak lalka na łóżku i rolowała oczami .wiem ze taka miała role ale gdy przeszła do Więzienia milosci , to samo ciągła zasmarkana i mało co mówiąca . Urody nie można jej odmówić bo jest ładna ale gra do bani , tak normalni ludzie się nie zachowują.

    07.04.2021 06:40
  • Marek (gość)

    W internecie są daty urodzenia Özge Yagiz (serialowej Reyhan) i Gökberka Demirci (serialowego Emira). Nie pamiętam dokładnych dat ale pamiętam rok urodzenia. Özge Yagiz urodziła się w 1997 roku a Gökberk Demirci urodził się w 1989 roku. W takim razie rocznikowo Gökberk Demirci jest o osiem lat starszy od Özge Yagiz. Moim zdaniem to jest mała różnica wieku. Gökberk ma 32 lata a Özge ma 24 lata.

    06.04.2021 23:46
  • fgb (gość)

    z Emirem pasują do siebie ale czy to prawda że są razem

    06.04.2021 20:03
  • Zibi (gość)

    Dziewczyna rzeczywiście śliczną...tylko nie rozumiem, poraz już któryś, że młode i piękne tureckie aktorki wiąża się z o wiele starszymi (głównie aktorami ),którzy niejednokrotnie swoim wyglądem przedstawiają zmanierowanych lowelasów ...żenada

    06.04.2021 11:14
  • Teres (gość)

    We filmie ciągle płakała. Z resztą w tym serialu ciągle ktoś płacze . A aktorka śliczna

    05.04.2021 22:27
  • Iwona (gość)

    Milo ich widzieć razem szkoda rze odeszła ale wspanisla aktorka i Emir aktor

    05.04.2021 18:50
  • Iwona (gość)

    Bardzo piękna. Mam nadzieję, że nie ma w niej żadnego liftingu oprócz makijażu . Piękna

    05.04.2021 15:21
  • Aga (gość)

    Piękna kobieta.

    05.04.2021 12:00
  • Lida (gość)

    Uwielbiam tą aktorkę lubię oglądać jej filmy