"Przysięga". Özge Yağız żegna się z serialem. Wiemy, co stanie się z Reyhan w nowych odcinkach!

Padł ostatni klaps na planie 2. sezonu "Przysięgi". Z tureckim serialem żegna się odtwórczyni głównej roli Özge Yağız. Wiadomo już, co stanie się z Reyhan w 3. sezonie "Przysięgi".

Multimedia

Özge Yağız żegna się z "Przysięgą"

W piątek, 8 maja padł ostatni klaps na planie 2. sezonu "Przysięgi". Wiadomo już, że turecki serial będzie kontynuowany, jednak widzów czeka spora zmiana. Z produkcją żegna się bowiem Özge Yağız, odtwórczyni głównej roli. Informacja o odejściu aktorki wstrząsnęła fanami, którzy próbowali za wszelką cenę zatrzymać ją w "Przysiędze".

Fani próbują namówić Özge Yağız, aby została w serialu. Reyhan zabraknie w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Jak się jednak okazuje Özge Yağız uprzedziła produkcję o swoich planach już na początku roku. Według doniesień, decyzja aktorki nie jest związana ze scenariuszem, a prywatną jej potrzebą. Niektóre tureckie media spekulują natomiast, że odejście Yağız z "Przysięgi" jest potwierdzeniem jej związku z Gökberkiem Demircim.

Co stanie się z Reyhan w nowych odcinkach "Przysięgi"?

Informacja o odejściu Özge Yağız wywołały także spekulacje, co stanie się z serialową Reyhan. Możliwości było kilka: wysłanie bohaterki w podróż, uśmiercenie jej lub zastąpienie jej inną aktorką. Jak się okazuje, produkcja zdecydowała się na tę trzecią opcję. Na razie jednak nie wiadomo, która aktorka zagra Reyhan w 3. sezonie "Przysięgi".

Özge Yağız jako Reyhan w nowym tureckim serialu. Poznaj młodziutką i utalentowaną turecką pięknośćZobacz więcej

Zobacz galerię

"Przysięga" - o serialu:

Hikmet jest śmiertelnie chory, ale nie mówi o tym rodzinie. Chciałby jednak, żeby jego syn Emir ustatkował się i założył rodzinę. Uważa, że Emir jest niedojrzały i nieodpowiedzialny, więc postanawia znaleźć mu odpowiednią żonę. Emirowi jednak nie w głowie ożenek. Woli wyścigi motorami i dobrą zabawę, kocha wolność. Hikmet jedzie do małej miejscowości do córki swojej przybranej siostry, która niedawno zmarła. Namawia ją, żeby wyszła za jego syna.

Komentarze

Skomentuj
  • Damuta (gość)

    Ten serial to to samo co Więzień milosci, tyle tylko, że poodwracane rolę i inni aktorzy, kucharka Kemala ta sama co u Omera, zakończenie też mi pies mi wydra a co w sezonie 3? Nowa aktorka zagra żonę Emira...

    12.06.2020 22:16
  • Lilka (gość)

    Boże że to ktoś ogląda ,takie bzdety,i patrzą sie na siebie i patrzą godzinami,albo płaczą i gadają do siebie jak wszyscy Turcy ,,flaki z olejem może ten kostiumowy bedzie trochę żywszy..:))

    01.06.2020 23:22
  • Renata Ewa Weronika (gość)

    Reyhan Nie Che Grać Dlatego Że Jest Zastraszana Przez Cavidan I Szantazowana Przez Cemre Tak własnie Myślę

    31.05.2020 18:44
  • Iza (gość)

    Ozge nie odchodz bedzie brakowało emiorowi ciebie wybierz sie na podroż a nie odchodz masz zostać i tylkeeee ogl ten film i sie wciągnelam wiec ozge nie może odejsć nie wszystko ale nie tooooo

    30.05.2020 23:33
  • Wanda (gość)

    Rena piszesz takie bzdety, że trudno logicznie to zrozumieć. Jesteś dorosła i nikt Cię przecież nie zmusza do oglądania serialu, jak Ci nie odpowiada, czyż nie? Brak logiki w Twoich wpisach, bo przecież nikt Cię NIE TRZYMA ZA TWARZ PRZED EKRANEM. Oglądaj Piotrusia Pana albo inne Bajeczki, życzę powodzenia w rozwoju umysłowym

    23.05.2020 20:51
  • Mira gosc (gość)

    Filmach Tureckich jest tylko pokazywana podlosc nienawisc intrygi i nie sprawiedliwosc ,czy turki lubia sie w takich filmach ? uwielbiam Reyhan i Emira sa cudowni zycze im wszystkiego co jest najlepsze ,szkoda ze juz nie bedzie grac w filmie Ozge Yagiz jest cudowna

    23.05.2020 17:02
  • Basia (gość)

    Tylko Rejchan i nikt by inny 😀 bardzo dużo smutku nie na moje nerwy:!

    19.05.2020 20:24
  • Basia (gość)

    Tylko Rejchan i nikt by inny 😀 bardzo dużo smutku nie na moje nerwy:!

    19.05.2020 20:24
  • Grażyna (gość)

    TVP1 powinna zaprosić Ozge i Gokberku do Polski miły gest dla widzów oglądalność jest duża ucieszyli by się

    18.05.2020 19:33
  • Beata (gość)

    Polki które mieszkają w Turcji mówią że są silne reguły co do przytulania itd.Dlatego inne sceny są przedłużanie taki mają styl w innych filmach teź to jest.podmawiam

    18.05.2020 19:03
  • Halina Sienkiewicz (gość)

    Ozge dziękuję jesteś piękna, dobrabez Ciebie nie ma filmu!!!❤️❤️Emir film należał do Ciebie i Reyhan ❤️❤️Emir Reyhan ❤️❤️tylko z Ozge bez Niej filmu nie będzie i Ty nie będziesz tym naszym Emirem. Poczytaj komentarze z Polski i z wielu krajów ile tam smutku, bólu, zawodu, fani są w rozpoczy, że Was nie zobaczą razem w 3 sezonie. śmieć Reyhan zakończyła film. Fani oglądali film ze względu na Reyhan i Emira oczywiście Ozge!!!!❤️❤️Tylko dla Was, dla Waszej miłości.!!!!❤️❤️ PRZYSIĘGĘ ZŁOŻYŁA REYHAN-OZGE JEJ ŚMIERĆ KOŃCZY FILM. TAKA JEST LOGIKA NIE MA INNEJ. NIE MA TEZ 3 SEZONU- LOGICZNE!!!!!! NOWA MIŁOŚĆ EMIRA TAK SOBIE MOŻE NAZWAĆ SCENARZYSTKA CZY COKOLWIEK INNEGO TO NIE MOŻE BYĆ PRZYSIĘGA. OZGE I KOGBERK❤️❤️ TYLKO TAK BĘDZIE PRZYSIĘGA. Natomiast scenariusz jest beznadziejny, bez logiki, sensu- obraża ludzi myślących i nawet tych najmniej inteligentnych. Reyhan jest niesamowita, że dała radę to zagrać, że to wszystko zniosła, te intrygi, nienawiść, Twoje krzyki, podłość i agresję Cawidon i Cemre i to że wierzyłeś wszystkim tylko nie Jej. Scenrzystka promuje dziwne wartości takie jak zemsta, nienawiść zło. Ten scenariusz brakiem logiki i sensu obraża też policję turecką, sądy, lekarzy, daje złe świadectwo. Czego uczy? Tego, że można bezkarnie czynić zło. Myślę, że tak nie jest w Waszym kraju i codziennym życiu, więc czemu to ma służyć????? Nie rozumiemy. . Ciężko pracujecie, kultura to jest rząd dusz a nie beznadzieja....Scenarzystka???może nie wie co to jest logika ale Ty , reżyser i cała ekipa jak można było tolerować to zło i pozwolić by młode, dobre, przepiękne dziewczę jak świeży kwiat był w taki okrutny sposób nękany, poniżany. Scenariusz- co to jest???? dramat???to tragedia do 1000 potęgi nie do uniesienia przez nikogo i jeszcze każe się bohaterce milczeć...Biedna wielka, słodka I OZGE ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️OZGE, OZGE, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ BEZ NIEJ STRASZNY SMUTEK

    18.05.2020 14:40
  • nelka (gość)

    TROLLE HEJTUJA SERIAL, A JA TYLKO POWIEM TAK , ZE EMIR I REYHAN SA PRYWATNIE ZWIAZANI ZE SOBA I NIEJEDNOKROTNIE ICH WIDZIANO W STANBULE , A NAWET W PARYZU WIEZA EIFFLA , PARA PIEKNA JAK ZURNALA OBY NIC SIE NIE ZMIENILO MIEDZY NIMI I TRZYMAM ZA NICH MOCNO KCIUKI

    17.05.2020 11:10
  • Beata (gość)

    Jakie panie delikatne niejedna w domu ma sajgon. Płacz turcji jest wdobrym tonie.Taka kultura trzeba czytać. Jest 200 progrodów internet itd .wybór należy do ciebie.

    16.05.2020 18:19
  • BERNADETTA NIE p (gość)

    Juź przestańcie nie oglądajanie jest wybór a moźe klan idzie 23 lata . Jacy ludzie są dla siebie to widać w sprawie dla reportera .Je

    16.05.2020 17:02
  • Ola (gość)

    Nuda nuda i jeszcze raz nuda nuda nuda pogania okropieństwo nie do oglądania szkoda pieniędzy na takie pierdoły. jedynie serial narzeczona ze Stambułu jest warty oglądania wszystko inne to mydlane opery sieczka i kompletna beznadzieja A ta muzyka do szału doprowadza

    16.05.2020 08:26
  • Rena (gość)

    Potwornie nudny serial jeszcze tak beznadziejnego serialu w życiu nie widziałam, wszystko w kółko się powtarza now

    16.05.2020 08:25
  • Rena (gość)

    Potwornie nudny serial jeszcze tak beznadziejnego serialu w życiu nie widziałam, wszystko w kółko się powtarza nowej akcji w odcinku 40 minutowym jest zaledwie 10 minut a może i mniej naprawdę najgorsze serial jaki mógłby zaistnieć jak to że się bardziej nadają na pantomimę niż na grę dramatycznych sytuacji. koleżanka mi poleciła w czas zarazy wytrzymałam 3 odcinki

    16.05.2020 08:23
  • Rena (gość)

    Potwornie nudny serial jeszcze tak beznadziejnego serialu w życiu nie widziałam, wszystko w kółko się powtarza nowej akcji w odcinku 40 minutowym jest zaledwie 10 minut a może i mniej naprawdę najgorsze serial jaki mógłby zaistnieć jak to że się bardziej nadają na pantomimę niż na grę dramatycznych sytuacji. koleżanka mi poleciła w czas zarazy wytrzymałam 3 odcinki

    16.05.2020 08:22
  • sasza (gość)

    Denerwujące są w filmach tureckich ciągłe monologi,powtórki,przemyślenia czasami to nie wiadomo czy to nowa akcja czy powtórka.Wszystkie filmy tureckie bazują na konfliktach,intrygach,czy społeczeństwo tureckie jest faktycznie takie.

    16.05.2020 05:59
  • zingar (gość)

    Wspaniale gra odtworca EMIRA to jest gra na najwyższym poziomie zamienianie aktorek jest błedem i to wielkim jeżeli tacy są Turcy jak w serialach to sa to ludzie nie do życia jak można nic nie mowić by ratować miłosc czy tez życie jak może sie udawac każdemu złoczyniacemu że nikt sie niczego nie domysla nie ponosi kary ZŁO MA SIE DOBRZE I PODLOSC ! no jak można tak denerwować widza KTO TAKI SCENARIUSZ WYMYSLA ? to nie jest na naszą mentalnosć wielu moich znajomych przez to rezygnuje z oglądania piekny kraj piekni ludzi ale sposob myslenia postepowania nie do przyjęcia zeby sie nie przytulić nie okazać uczuć drugiej osobie nie trzymać sie za ręce no bez przesady NIE ! JEST XXI wiek dobrze ze nie epatujecie sexem ale żeby aż tak no nie TE SERIALE DZIAŁAJA MI NA NERWY NIESTETY a tak sie do nich zapaliłem a ta podłosc nachalnosc kobiet msciwosc i intrygi no obrzydliwe ! długo by opowiadać tylko po co

    15.05.2020 23:02
NowszeStarsze