"Przysięga" po przerwie. Umierająca ciotka postawi Emira pod ścianą! Ujawniamy, co jeszcze wydarzy się w tureckim serialu w sierpniu! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Pierwszy tydzień sierpnia jest dla fanów "Przysięgi" trudny, bo emisja serialu została wstrzymana. Na premierowe odcinki trzeba trochę poczekać, ale już teraz możecie sprawdzić, co wydarzy się w tureckim serialu po przerwie. W galerii publikujemy najnowsze zdjęcia i streszczenia odcinków "Przysięgi".

Multimedia

"Przysięga" po przerwie. Oto, co wydarzy się w tureckim serialu po zakończeniu Tour de Pologne

W sobotę, 30 lipca w Kielcach rozpoczął się wielki wyścig kolarski Tour de Pologne, którego wszystkie etapy będą transmitowane w TVP1 TVP Sport. To właśnie z tego powodu, została zawieszona emisja tureckiego serialu "Przysięga". Nowy odcinek popularnej telenoweli o Emirze Tarhunie zostanie wyemitowany dopiero w piątek, 5 sierpnia.

Zaraz po przerwie Kadriye zabroni Gulperi zbliżać się do Yigita, a Narin spotka się z Meltem w sprawie Kemala. Niedługo potem przebiegła brunetka odkryje w biurze podsłuch!

W tych wnętrzach dzieje się to, co najważniesze. Tak mieszka serialowa rodzina Metehanoğlu!Zobacz więcej

"Przysięga" w sierpniu. Co jeszcze się wydarzy?

W nowych odcinkach Narin i Kemal w końcu się spotkają! Mężczyzna będzie jednak musiał się ukrywać. Tulay będzie miała ogromny wpływ na ciotkę Emira. Seniorka trafi wkrótce do szpitala, a domownicy dowiedzą się, że pozostało jej tylko kilka miesięcy życia.

Na łożu śmierci ciotka postawi Emirowi warunek.

Rozwiedziesz się z Gulperi i poślubisz Tulay - rozkaże.

Emir będzie rozdarty, zwłaszcza, że jego relacja z Gulperi zaczęła zmierzać w dobrą stronę. Czy mężczyzna posłucha ciotki? Co jeszcze wydarzy się po przerwie? Sprawdź w galerii.

Zobacz galerię

Özge Yağız i gwiazda "Narzeczonej ze Stambułu" nie mają sobie równych. Oto najpopularniejsze aktorkiZobacz więcej

Tureckie seriale w polskiej telewizji. Co oglądać?

Na antenie TVP można oglądać "Zranione ptaki", które w marcu 2022 roku zastąpiły "Elif", "Przysięgę" oraz "Zakazany owoc" - nowy serial, który zastąpi "Miłość i przeznaczenie". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • Co za naiwny i niezyciowy serial (gość)

  Naiwny i niezyciowy serial

  04.08.2022 18:12
 • Sara konta (gość)

  i dobrze ja tak wieżę że ty żyjesz dobrze robisz meltem prezciki i bdsuch niech wie że jest oszstką a ty widzesz na wolność do narin do merta a ta oszustka niech trafi do wieźenia

  04.08.2022 08:51
 • Dupa (gość)

  Przeróbka Kariny Pochwały to jest, Emir nigdy nie był z Tulay i nie powie tak ta babcia tylko każe im się rozwieźć, ale później zmieni zdanie i wymusi na Gulperi przysięgę

  01.08.2022 22:07
 • Sten (gość)

  Aliye z "Elif" zmieniła serial?

  01.08.2022 19:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×