"Przysięga". Przerwa w emisji tureckiego serialu! Kiedy 229. odcinek będzie pokazany w TV?

Zmiany w programie tv! W ramówce TVP1 na środę, 5.08.2020 r. nie ma tureckiego serialu "Przysięga". Dlaczego? Poznaj szczegóły i sprawdź, kiedy 229. odcinek "Przysięgi" będzie pokazany w telewizji!

Multimedia

"Przysięga" - emisja tureckiego serialu wstrzymana!

Serial "Przysięga" nie zostanie wyemitowany w środę, 5.08.2020 r. Zamiast niego, w programie TV jest relacja z wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Kolejny, 229. odcinek "Przysięgi" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 10.08.2020 r. o stałej porze (godz. 16:05) w TVP1.

Reyhan odnajduje Sunę. Namówi ją na powrót do domu?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Emir (Gökberk Demirci) i Reyhan (Özge Yagiz) są już po drugim ślubie. Rodzina przyszykowała dla nich specjalną kolację, ale na jaw wyszło to, że Suna (Sıla Türkoğlu) uciekła z ośrodka. Czy siostra Emira zdecyduje się na powrót do domu?

"Przysięga" - o czym jest?

Reyhan jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Özge Yağız zagra u boku Buraka Özçivita! Jak wypadnie w produkcji kostiumowej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ewcia (gość)

    Najtańsze flaki z olejem! "Ciemny lud to kupił" Kurski

    07.08.2020 15:56
  • jabadu (gość)

    Halina, Kurski nie jest prezesem TVP

    07.08.2020 12:51
  • Halina (gość)

    To kiepski pomysl zeby wycinac serial dla sportu, jest kanal sport, wystarczy przelaczyc. Jestem zdegustowana takim traktowaniem widzow przez Kurskiego

    07.08.2020 09:42
  • SuMa (gość)

    To tak jak ja, też nie czaję o co chodzi w tej skomplikowanej historii...

    06.08.2020 20:48
  • bou (gość)

    Ja za ch... za chiny nie czaje tego serialu.

    05.08.2020 21:34
  • wybe (gość)

    TVP1 i TVP2 jako podstawowe programy polskiej telewizji nie powinny być urozmaicane żadnymi zmianami stałych audycji, a szczególnie sportem, który ma swoje specjalne kanały ! Szkoda się przyzwyczajać bo to tradycja tych stacji. Bez żadnego uprzedzenia np. na pasku. Żenada !

    05.08.2020 20:56
  • Oooo (gość)

    Nelka nie kłam!!! Był serial we wtorek i jest zajebisty, pewnie lepiej oglądać trudne sprawy :D hahaha

    05.08.2020 20:10
  • Do Wierny Fan i Nelki (gość)

    Akurat !!!

    05.08.2020 16:45
  • wierny fan (gość)

    TVP jak zwykle nie szanuje swoich widzów. Transmisja kolarstwa na dwóch stacjach równocześnie to znaczna przesada.

    05.08.2020 16:27
  • Tomek (gość)

    mnie osobiście ten Turecki tasiemiec nie interesuje ale mam pytanie do TVP dlaczego transmisja z Tour De Pologne pokazywana jest jednocześnie na dwóch stacjach TVP 1 i TVP Sport .... dzisiaj dostęp do TVP Sport ma każdy nawet na naziemnej jest ten kanał więc nie wiem dlaczego TVP zmienia ramówkę i nadaje to samo na dwóch stacjach ... chore to jest

    05.08.2020 16:20
  • miśka (gość)

    @nelka, co ty kłamiesz? Wczoraj (wtorek) była :Przysięga" o zwykłej porze.

    05.08.2020 14:39
  • Fanka (gość)

    Beznadziejny serial .oglądałam tak gdzieś do 150 odcinka i koniec.najdurniejszy z seriali tureckich jakie oglądałam.im dłuższy tym głupszy.

    05.08.2020 11:10
  • nelka (gość)

    TVP 1 GRA SOBIE Z WIDZAMI W PICZYPOLO !!!!! SERIALU ' PRZYSIEGA ' NIE MA JUZ OD WTORKU CZYLI 4.08. , ALE SA TAKIE SERIALE KTORE NIKOGO NIE INTERESUJA ! TAK TVP1 TRAKTUJE SWOICH WIDZOW !

    05.08.2020 08:16