"Przysięga". Reyhan i Emir, czyli Özge Yağız i Gökberk Demirci są parą także poza serialem?

Özge Yağız i Gökberk Demirci w tureckim serialu "Przysięga" grają główną parę - Reyhan i Emira. Mówi się, że aktorzy z "Yemin" mają się ku sobie także poza planem serialu. Oni sami nie dementują tych plotek.

Multimedia

"Przysięga" od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Reyhan i Emir w serialu "Przysięga" (org. "Yemin") poznali się nagle i zostali zmuszeni do małżeństwa wbrew ich woli. Początkowo ich relacje były bardzo trudne. Z czasem jednak zaczęli odkrywać swoje dobre strony. W kuluarach mówi się, że wcielająca się w Reyhan Özge Yağız i grający Emira Gökberk Demirci prywatnie także bardzo się polubili...

Özge Yağız jako Reyhan w nowym tureckim serialu. Poznaj młodziutką i utalentowaną turecką pięknośćZobacz więcej

W czasie, gdy w Turcji widzowie oczekiwali na 2. sezon "Przysięgi", media rozpisywały się na temat rzekomego romansu 22-letniej Özge i 30-letniego Gökberka. Okazuje się bowiem, że aktorzy spędzają ze sobą sporo czasu nie tylko na planie serialu, ale też poza nim. Ich kolegom z pracy nie umknął bowiem fakt, że wyjątkowo dobrze się dogadują i podczas nagrań widać między nimi "chemię".

Kiedy mama serialowego Emira trafiła do szpitala, Özge czuwała razem z nim w placówce. Po śmierci kobiety także nie odstępowała go na krok. Aktorzy nigdy jednak nie potwierdzili oficjalnie, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Kiedy po zakończeniu zdjęć do "Przysięgi" Gökberk dziękował całej ekipie, zwrócił się do Yağız pisząc: "Nikt nie może zatrzymać tego, kto chce iść. Jedyne co może go zatrzymać to czasem spojrzenie, a czasem jedno zdanie z serca".

Emir, czyli Gökberk Demirci. Obaj kochają motoryzację! Poznaj go bliżej!Zobacz więcej

Wszyscy zastanawiają się, jak należy interpretować zachowanie aktorów. Wiele osób ma jednak nadzieję, że z tego naprawdę może być miłość. Trzeba przyznać, że Özge i Gökberk pasują do siebie!

"Przysięga" - o czym jest?

Reyhan jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maryla (gość)

    Być może jak niedawno przeczytałam dlatego nie grają razem bo chcą być razem prywatnie a tego zabraniał podobno kontrakt. Uważam że oboje aktorów grało świetnie. Ale moją ulubienicą jest piękna Narin. Jest postać w serialu jest szczególnie sympatyczna i bardzo wyrazista a zarazem bardzo kobieca. Szkoda tylko ze Kemal musi grać fajtlape. Ja będę oglądać serial ze wzgledu na Narin i Kemala . Mam nadzieję że tym razem dobro i miłość zwycięży. A że grać będzie inna Reyhan to mnie " nie rusza " Jest tak samo piękna jaj Reyhan. A prywatnie życzę szczescia Gokberkowi Ozgi i całej reszcie. Podobaja mi się seriale tureckie ze wzgledu na wielka delikatność przy scenach intymnych. To jest piękne. .

    01.08.2020 18:34
  • Fanka (gość)

    Ja też daję minusy Gokberkowi za nielojalność wobec partnerki.Okazuje się ,że są razem prywatnie sprawa odejścia jest niejasna.Ponoć Hasan mówił ,że ma być Osman i nie wyszło, Oby Ozge dostała nowy projekt ,to zajmie się nim a Emir przekona się że to przy Ozge błyszczał i serial straci oglądalność.

    01.07.2020 18:32
  • Gość (gość)

    Lubię ten film ale bardzo szkoda że nie będzie pięknej aktorki chyba to będzie koniec oglądania

    19.05.2020 20:23
  • Halina Sienkiewicz (gość)

    KOGBERK przystojniaku poczytaj te komentarze pełne bólu, żalu, zawodu, nie zgody na takie zakończenie. Obwiniają Cię, że nie zatrzymałeś nasz kochaną Ozge. Nie wyobrażamy sobie innej kobiety u Twojego boku...Film się skończył bez Ozge nie ma Przysięgi dlatego zmieńcie sobie tytuł albo niech to będzie ciągłe wspominanie Ozge a kobiety mogą Cię podrywać ale Ty jesteś wierny Ozge Reyhan. Może wtedy byłoby mniej smutku i żalu. Prosimy zróbcie to z sercem już nas nie zasmucajcie

    18.05.2020 14:18
  • Halina Sienkiewicz (gość)

    Pozdrawiam macie całkowitą rację. Film bez Ozge to całkowita klapa. Kogberk bez Ozge to jak dzień bez słońca. Dlaczego zrezygnowała na pewno miała powód, dlaczego tak schudła, co przeżywa, kto Ją skrzywdził. ? Co mówią media tureckie, niech ktoś napisze. Dziwna kultura mężczyżni krzyczą na kobiety, ileż ta biedna Reyhan musiała wycierpieć. Scenarzystka ? kim jest ta kobieta, kim, jakim musi być człowiekiem żeby coś takiego wymyśleć żeby młode dziewczę musiało tyle wycierpieć i zło ciągle jest faworyzowane..Powinni zakończyć II sezon pozytywnie i nagrać sobie Gotberka z tą drugą pod innym tytułem. Gotberk stracił wszystko rozpieszczony egoista zakochany w sobie! OZGE, OZGE i tylko OZGE życzę Ci sukcesów kochamy Cię bardzo. Pozdrawiamy

    16.05.2020 14:55
  • Grażyna (gość)

    Skończyło się oglądaniem Yemin z odejściem Ozge życzę powodzenia w dalszej drodze życia piękna wykształcona da sobie radę a Godberk niech żałuje straci publiczność poszło o sprawy prywatne niech idzie w siną dał nawet ekipa filmowa zauważyła dobrze dobraną parę poprzewracała się w głowie straci na tym cały zespół

    13.05.2020 07:20
  • Grażyna (gość)

    Skończyło się oglądaniem Yemin z odejściem Ozge życzę powodzenia w dalszej drodze życia piękna wykształcona da sobie radę a Godberk niech żałuje straci publiczność poszło o sprawy prywatne niech idzie w siną dał nawet ekipa filmowa zauważyła dobrze dobraną parę poprzewracała się w głowie straci na tym cały zespół

    13.05.2020 07:20
  • Iwona (gość)

    Nie widzę trzeciego sezonu głównej bohaterki ktora grała Ozge Yagiz. Ona wniosła do tego serialu duzo emocji. Bez duetu Ozge i Gokberka to juz nie będzie to samo. Jeśli Ozge nie zagra w następnym sezonie oglądalność momentalnie spada. Bo nikt nie będzie chcial oglądać innej partnerki kolo Gokberka

    11.05.2020 21:12
  • ktoś (gość)

    JA. ogrądam ten serial od sameg o poczotku jak. dowiedzałam ze Reyhan odchodzi od serialu. to to zrobiło bardzo smutno. Dobrze zrobiła. że odeszła że taką rolę mieć cały czas płakała. i ją ponizali. Życze Reyhan dużo zdrówka. i dużo. rul .

    10.05.2020 22:37
  • Gość ! (gość)

    Serial traci ~~~zmiana aktora.!! koniec oglądania...( bez sensu..? bez zakończenia.!

    09.05.2020 18:32
  • Joanna (gość)

    „Przysięga „ to Specyficzny serial – uczucia wyrażane są Mimiką i Gestami. Osoby sobie bliskie są Oszczędne w słowach, Z twarzy można Wyczytać wszystko.W naszej kulturze – podobnie odbierało się uczucia tak mniej więcej 60 -70 lat temu-A może jeszcze wcześniej....Takie okazywanie uczuć ma dwie strony

    08.05.2020 17:02
  • Grazyna (gość)

    szkoda ze nie beda grac razem aktorkom odbija palma.

    06.05.2020 18:42
  • Grazyna (gość)

    szkoda ze nie beda grac razem aktorka odbija

    06.05.2020 18:35
  • ela (gość)

    ja jestem zdruzgotana decyzja Goka . 2 sezony gral z Ozge,mowil ostatnio , ze zasługa Ozge jest błyszczacy Emir , ze dzieki niej gral tak wiarygodnie Emira,mowil tez , ze Yemin to Ozge jako Rejhan i Emir ,nie rozumiem, jak moze byc tak nielojalny do Ozge i pozostac w 3 sezonie,nie widze go z zadn ainna kobieta w tej serii.Dla mnie Yemin powinien sie szczesciem Emira i Rejki skonczyc w 2sezonie , .

    06.05.2020 10:36
  • ela (gość)

    ja jestem zdruzgotana decyzja Goka . 2 sezony gral z Ozge,mowil ostatnio , ze zasługa Ozge jest błyszczacy Emir , ze dzieki niej gral tak wiarygodnie Emira,mowil tez , ze Yemin to Ozge jako Rejhan i Emir ,nie rozumiem, jak moze byc tak nielojalny do Ozge i pozostac w 3 sezonie,nie widze go z zadn ainna kobieta w tej serii.Dla mnie Yemin powinien sie szczesciem Emira i Rejki skonczyc w 2sezonie , .

    06.05.2020 10:35
  • ANNA (gość)

    DLACZEGO REYHAN ODCHODZI Z SERIALU,POWINNA GRAC DO KONCA,A NIE POWINNI DAWAC INNEJ,TO JUZ NIE BEDZIE TO SAMO.

    04.05.2020 05:18
  • A (gość)

    No właśnie zeby aktor grający Emira nie żałował swojej decyzji bo nie wie co traci.W filmie mówi że nie może bez Reyhan żyć A tu raptem taka decyzja

    30.04.2020 20:51
  • A (gość)

    Może Emirowi ta aktorka nie odpowiada znalazł na jej miejsce lepszą. Chyba na to wychodzi.

    30.04.2020 19:56
  • Majka (gość)

    Uwielbiam ten serial piękna para. Grają swoje role wspaniale, szkoda że Reyhan odchodzi to już nie będzie taki sam serial.

    27.04.2020 18:12
  • A (gość)

    Film Przysiege będę oglądała ze względu na piękną aktorkę Ozge Jagiz,bo aktor grający Emira stracił w moich oczach jako facet.

    26.04.2020 21:36
NowszeStarsze