przysięga reyhan

Pamiętacie ich? Odeszli z tureckiego serialu "Przysięga", aby skupić się na innych projektach. Co słychać u Suny, Gülsüm, Pelin i innych?

"Przysięga" - kto występował w tureckim serialu? Gwiazdą "Yemin" przez dwa sezony była Özge Yağız, ale aktorka jakiś czas temu pożegnała się z serialem, aby skupić się na innych projektach. Nie tylko ona pożegnała się z produkcji. W galerii przypominamy aktorów, którzy już nie grają w "Przysiędze". Sprawdźcie, jak dziś wyglądają i co u nich słychać.

10.08.2022Przysięga

"Przysięga". Kemal pokazał mamę, Özlem nowego członka rodziny! Sprawdziliśmy, co słychać u gwiazd tureckiego serialu

"Przysięga" to turecki serial, który emitowany jest w Polsce od 2019 roku. Gwiazdy serialu "Yemin" są aktywne w mediach społecznościowych - to właśnie na Instagramie pokazują, jak wygląda ich codzienność. Serialowy Kemal pokazał ostatnio zdjęcie z mamą, która również jest aktorką, a rudowłosa Öyküm Atmaca, czyli serialowa Özlem, pochwaliła się nowym członkiem rodziny. Co słychać u Setenay Süer (Gulperi), Özge Yağız (Reyhan) czy Gökberka Demirciego (Emira)? Najnowsze zdjęcia gwiazd "Yemin" publikujemy w galerii.

21.07.2022Przysięga

Tureckie seriale o biednych dziewczynach i bogatych mężczyznach. "Narzeczona ze Stambułu" i "Przysięga" to nie wszystko!

Tureckie seriale bardzo często koncentrują się na losach biednych dziewczynach, które zakochują się w bogatych mężczyznach. Widzowie w Turcji i nie tylko uwielbiają współczesne historie o Kopciuszku. Motyw biednej dziewczyny i bogacza znajdziemy w takich serialach jak: "Przysięga" i "Narzeczona ze Stambułu". Więcej propozycji znajdziesz w galerii.

01.05.2022Ranking

"Przysięga" . Finał już pod koniec stycznia. Kolejna śmierć w tureckim serialu? Zdradzamy, co wydarzy się w ostatnich odcinkach [STRESZCZENIE ODCINKÓW]

Przed nami już ostatnie odcinki tureckiego serialu "Przysięga". Nareszcie dowiemy się, jak zakończy się historia Feride, która już tyle wycierpiała. Kolacja u Tarhunów, powrót Songul i dramat na cmentarzu, przy grobie Reyhan. Przeczytaj ostatnie streszczenia odcinków 3. sezonu "Przysięgi". W galerii publikujemy najnowsze zdjęcia z serialu.

23.01.2022Przysięga

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×