"Przysięga". Serialowa Cemre grała też we "Wspaniałym stuleciu"! Jak wygląda na co dzień Ceyda Olguner?

Ceyda Olguner to jedna z gwiazd serialu "Przysięga". Aktorka od początku wciela się w postać ślepo zakochanej w Emirze Cemre. Niewielu wie, że Ceyda Olguner grała także w innej uwielbianej przez polskich widzów tureckiej produkcji, "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Zobaczcie, jak prywatnie wygląda Ceyda Olguner, czyli Cemre z "Przysięgi".

Multimedia

Serialowa Cemre grała we "Wspaniałym stuleciu"! Jak wygląda na co dzień?

Cemre w serialu "Przysięga" to młoda dziewczyna, przyjaciółka rodziny Tarhunów, która pod wpływem Cavidan (Gül Arcan) zaczęła źle życzyć Reyhan (Özge Yağız). Matka Emira (Gökberk Demirci) wmówiła jej, że Reyhan zabrała jej mężczyznę, którego kocha. Przez to Cemre uważana jest za jedną z negatywnych bohaterek w serialu.

Kto gra Gulsum? Hilal Anay to wschodząca gwiazda tureckiej telewizji! Ile ma lat? Jak wygląda prywatnie?Zobacz więcej

W Cemre wciela się Ceyda Olguner, którą polscy widzowie mieli już okazję oglądać w innym tureckim serialu. Aktorka zagrała Mahfiruze, faworytę Ahmeda (Ekin Koç) w latach jego młodości. Głowna bohaterka serialu, Anastazja (Anastasia Tsilimpiou) była jej największą rywalką. Co jeszcze wiemy o Ceydzie Olguner?

Ceyda Olguner - kariera i życie prywatne

Ceyda Olguner urodziła się 1 stycznia 1987 roku w Ankarze. Ukończyła studia na Ankara University na kierunku lingwistycznym oraz związanym z historią i geografią. Po raz pierwszy w serialu zagrała w 2013 roku. Dwa lata później dostała rolę Dilruby w mini-serialu "Zeyrek ile Çeyrek" oraz Mahfiruze we "Wspaniałym stuleciu". Przed "Przysięgą" pojawiła się także w "Masum Degiliz" jako Melis.

Prywatnie Ceyda jest pogodną, uśmiechniętą kobietą, która uwielbia zwierzęta i naturę. Oprócz aktorstwa, zajmuje się także modelingiem. Bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych. Ich efekty można podziwiać na jej koncie w mediach społecznościowych.

Narin, czyli Yağmur Sahbazova. Kim jest aktorka, która wciela się w przyjaciółkę Reyhan i żonę Kemala?Zobacz więcej

"Przysięga" - o czym jest?

Reyhan jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki. Mężczyzna jest śmiertelnie chory. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira. Młody mężczyzna, przywykły do wolności i zabawy, postanawia złym traktowaniem nakłonić żonę do wystąpienia o rozwód.

Özge Yağız zagra u boku Buraka Özçivita! Jak wypadnie w produkcji kostiumowej?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Dzbvaot (gość)

  🦊🐻🐽🐮🐷🦊🐴🦕🐉🦓🐉🐗🐽🐰🐰🦄🦝🐨🐱🐶🐺🐈🦖🦎🐕🐀🦮🐁🐆🐂🐖🐎🐄🐃🐩🐏🦏🐃🦥🐂🦙🐘🐐🦍🐒🦌🦧🐫🐪🐔🐿️🐓🦅🐤🦨🐣🐥🐓🦔🦇🦢🦚🐋🦜🐦🦃🦩🦆🦚🐦🐡🐳🦈🐬🐋🐳🐟🐧🐡🕸️🦐🦪🦂🐠🐚🦀🐙🦂🦪🦟🐝🐾🦋🐛🦠🦟🕷️🦂🥭🍉🍎🍏🍑🥝🍐🥥🍅🍍🥭🍋🍈🍠🍠🍓🍒🍇🍠🌶️🧇🍌🥦🌰🥐🍞🥯🍖🥐🍔🥖🥔🧀🥞🥚🍟🧀🌯🥨🌮🍕🧆🥪🍳🍝🥗🍲🍜🥙🦪🍜🧆🍕🥫🥣🥘🌭🥨🍣🍚🥠🍱🍨🥟🍢🍙🦪🥧🥡🍤🍘🦞🎂🍮🍰🍫🍿🧃🥤🍼🍩🍫🧁🍮🍰🧊🍺🍾🥂🍻🥃🍷🥛🧂🧊🍾🥃🍽️🥄🔪🍴🥢🍹🍶🍸🍵☕🧉

  14.10.2022 10:54
 • Dutgsaxlpzahko (gość)

  😃😂😆😗😉😀😍🥰😂😭🤣😅🥳😝🤪😜😛😝😋😛🙂😊😏🙃🤔😔🤨😱😤🧐😒😥🥺🥱😤🙄🤗😥🤨🤭😒😢🥺😟😥😡😨🥺😦😧😮😲😯☹️🤬🙁😕🤯🤐😠😖😓😰😩😖😨🤤😣😩🌛🌝🌚🌜🌞😫😪🥴😳😴🤢🥶🥵🤮🤕🤒🤧😷🤤🥴🤓🤠🤑😎🤥💩👹👻🤡👺🤖🌟💫⭐👽🎃✨💢💦💤🕳️💯💥🎊🙊🙈🙉😸😺😻😹🙀😾😽😿😼😽🎉🧡❤️💚💛🤎🤍💙♥️🖤💜🤎💝💖💘💞💓💕💗💌💟💔❣️💋👣👤🗣️👥🦠🧠🩸🦴💀👄👁️👀👅👂👎🙌🦻👃🙌🤜💪👏🤘🤟🤲✍️🤘🤏🤳✋🦿✋🤲🤟✌️🖖👆🤟🖕👐🤙✌️🤏🖐️👐👇💅🖕🙏👌🤘🤟🖖🖐️🙆🤦🙅💁🤷🙎🤦🙋🙍🙇🙋🧖🙆💁💆💇💆🛌🛀👩‍🦯🧘🏃🏋️🤸🤾👩‍🦼🚶⛹️🧍👩‍🦽🤼🏇🧗⛷️🤺🚵🤼🏌️🚴🤹🏂🏊🚣🤽🏄🪂🧟👼🕵️👰👩‍🚒👩‍🏭👩‍🚀🤵👸🧙👮👩‍🌾👩‍🎓👩‍🏭👩‍💼👩‍🔧👩‍⚖️👩‍💻👩‍🍳👩‍🏫👩‍💼👲👶👩‍🏭👩‍🎤👩‍🎨🧕👱👳👩‍🦳👩‍🦲🧑🕴️🧔🧒🕺💃👬👭👫🧑‍🤝‍🧑👯💏💑👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👩👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👪🤱🤰🥀🏵️🌹🌻🌾🌾🌺🍂🍁💐🌱☃️☘️🍃🌿🌵🍁🍀🍄🌲🏔️⛰️⛄🌴🍀🌵🌪️🌀🌫️🌁🌪️🌊🌋⛱️🏞️🏖️🌅🏞️🌄🏜️☀️🌤️🌡️🔥⛈️☁️🌧️🌩️🌦️💧🌥️⛅⚡💫🌟🌈⭐🌙☔☄️🌙🪐🌌🌠🌑🌔🌓🌕🌒🌖🌘🌗🌏🌍🌎🙊🙈🐵🙉🐶🐻🐽🦊🐱🐷🐹🐗🐼🦓🐯🦁🐰🦝🐴🐉🦎🦕🐢🐸🦄🐀🐈🐕🐩🦮🐁🐍🐕‍🦺🐄🐎🐃🐆🐂🐖🐄🐑🐘🐂🐐🦌🦙🦘🐪🦧🐫🐿️🐘🦘🦡🦏🐿️🦛🦨🦔🦒🦍🦅🐔🐣🐤🐥🐓🦉🦜🦩🦃🐦🦆🦢🦚🐬🐳🐋🐟🦈🕊️🦜🐧🐡🐠🦐🦪🦑🐚🕷️🦀🐙🕸️🐚🐛🐝🐞🦋🐛🦗🐌🦠🐾🦗🦀🦑🦀🐝🍑🥭🍎🍊🍓🍌🍋🥥🍅🌶️🌽🍈🍒🍉🍇🍠🥕🥝🌽🧅🍆🥐🥜🍞🥜🥚🥖🧇🥔🥩🍖🍔🧇🥯🌮🥩🍗🥪🥞🍳🍕🥨🍟🌮🥪🧆🍛🍲🥙🥗🍝🌭🥡🍣🍜🥟🦪🍙🍤🍱🥮🍨🍧🦞🍘🥮🍡🥠🍦🥧🍩🍭🍼🍪🥧🍘🍥🍮🍰🍿🧊🍻🍺🥂🍷🍾🥃☕🍵🧉🍯🧂🥢🥄🍴🔪🍽️🍶🍸🍹⛽⚓🚇🚙🚏🛑⛽🚦🚧🦼🛵🛴🏍️🚜🚒🏎️🚐🚥🚑🚓🚛🚞🚎🚉🚈🚂🚘🚍🚔🚖🚃🚋🚉🛳️🚤🛥️⛴️🚢⛵🚆🛶🚟🚀🚁✈️🛩️🚠🛫🛸🚀🚡🎡🗿🕍🎪🎠🏛️🛩️🚟⛩️🎢💈⛲🎡⛪💒🏰🏢🏣🏟️🏚️🏪🏨🏡🏫🏩🏢🏠🏫🌆🌃🌇🌉🌁🏙️🏕️💺🗾🧳⛺🏦🏘️🏫🗾🛣️🛤️🗺️🎂🎁🎆🎇🧨🎀🎊🎐🎈🎎🎏🎑🎉🎗️🥉🎖️🏅🥈🥇🎐🧧🎄🎑🎋🏆🏐🏀🏉🏈⚾🥎⚽🎃🥅🏒🏏🏑🏸🥍🎾🥌🎿🪁🤿🛷🎣⛳⛸️🥋🎱🔫🎲🖼️📷🖌️🖍️🪀♟️🎳🧵📸🩱🃏🎨🎸🎺🪕🎷🎻🥁🎩🎤🎛️🎙️🎧📼📻📺🎟️📽️📹🎬🎥🎟️🎭🎞️🎫☎️🖲️🔌💻📠⌨️🖨️🖱️💽💸💿📀📱💻🖥️💾💶💴💷💵💳💡🧱🏮🪑🚪🧻🛁🚽🧷🧸🛋️🚿🪒🧺🧤🧦🛏️🧼🩱🧣👘👙👖🎽🧽👕👔👕🧴⛑️🥼🦺🎓🎩👒🧥🩲👛🎒👝💼👜🧳☂️💍👑🧢🩳👞🥽👟👡🥿👠🥾👢💄💍🌂🕶️🦯👓⚗️🥽📡🧪🧫💉🩺🧰🩹🪓🩹🧯💊🪓🔩📎🔗⚙️⚒️🛰️⛏️🛠️📍🖍️🖌️🖋️🖊️✏️✒️🗑️📐✂️📝📓📗📔📘📕📒📙📚📄📋📇🔖📖🗂️🗃️📑🗄️📁📂📰📬📪📭📫📦🏷️📉📮📈💌📨📥📤🗳️⏱️📧📩✉️🕞🕜🕑🕡🕕🕔🕣🕙🕤🕘🕘🕛🕕🕢🕦🕥🕙🕢🕠🕣🕗🕝🕠🕕🕔🕖🕞🕓🕣🕰️🗓️⏰⏲️📅🗓️⌚🕰️⏳⌛📣🏺🛎️📯📣📜🚬⚰️🗝️⚔️🗡️🔏🔒🔐🔓💙🖤💜🤎🤍💛❤️💚🧡🔵🟤🟢⚪⚫🟠🟡🔴🟢🟫🟨🟦🟩⬜⬛🟧🟥🟧🟪🟩⬛⬜♎♋♐♉♍♈⛎♂️♎❕🔻♒🔺♑♒⛎⁉️❌🔺❔🔻❌🚫‼️🚳🚱🚷🔞🚭🚯🔕🔇🚯🆑📵🅾️⛔㊗️🈵🈲🈵🈴🉑🈶♨️🅰️🉐🆎🅱️㊗️🈹🈲🈷️㊗️🉐㊙️🈹🈶🉑🔶🈷️🈺🔅✴️🔸🔆🔶🈚🔁▶️🔂⏫🔀⏪🎦📶⏸️⏫⏭️⏬◀️⏮️⏯️⏏️⏹️⏺️⏫⏬⏸️⏪⏮️📳📴📲🔉🔈🔊⚠️🎶☢️🔱🚸⚠️🎵✳️〽️♻️❇️💲✳️🈯💹✔️↗️↩️⤵️⬇️↘️➡️↩️⬆️✅↖️↕️☑️↔️↪️⬅️↙️⤵️↪️↔️🔛🔄🔚🔛🆕🆖🔃🆗🈳🅿️🔄🆙🆗ℹ️🔠🆒🅿️🈂️*️⃣1️⃣🈳🆕🆓🔠🔡🆖🔢🔣5️⃣8️⃣*️⃣🔟9️⃣1️⃣3️⃣2️⃣6️⃣4️⃣8️⃣7️⃣9️⃣5️⃣6️⃣3️⃣🔷🚾🏧🌐🚹🛄🚻🛂🚻🚮🚼🛐☮️🚰🛄🛅☦️💟♾️🔯🕎✡️☦️☯️☸️✝️✖️🔲👁️‍🗨️♥️🔘♠️🗨️▫️💭♦️◻️👁️‍🗨️🗨️🏳️🏁🎌🚩🏴🇦🇨🏴‍☠️🇦🇲🇦🇴🇦🇷🏳️‍🌈🇦🇶🇦🇴🇦🇫🇦🇬🇦🇪🇦🇸🇧🇦🇦🇴🇧🇬🇧🇳🇧🇲🇧🇧🇧🇪🇧🇸🇧🇼🇧🇯🇧🇻🇧🇸🇧🇪🇨🇩🇧🇸🇨🇱🇧🇼🇨🇬

  14.10.2022 09:47
 • Gosc (gość)

  Reyhan, Gok wybrał więc jej nie ublizaj.

  14.10.2022 09:36
 • F (gość)

  Reyhan to dziwka z grubą twarzą

  11.10.2022 17:40
 • przysiega (gość)

  Piękna i zdolna aktorka. Bardzo dobrze odgrywa postać Cemre.

  05.01.2021 15:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×